Bahçe minderi; ev, işyeri, kafe, otel, çay bahçeleri gibi açık alanlarda havanın tadını çıkarmayı sağlayan önemli üretimlerden biridir. Özellikle yaz aylarında hayat bir anlamda dışarda akmaktadır. Oturma keyiflerini dışarıya taşıyan bahçe minderleri sayesinde konforu ayağınıza kadar getiriyoruz. Karakaya Branda kalitesi ile ürettiğimiz branda ve tente ürünlerimize minderleri de ekledik. Müşterilerimizin beklentilerini göz önüne alarak tasarladığımız bahçe minderlerimizi sorunsuz bir şekilde uzun vadede kullanmanın avantajlarını sonuna kadar yaşayacaksınız.

Bahçelerinize Farklı Bir Hava Katacak Bahçe Minderleri Burada

 

Bahçe minderleri denildiği zaman akıllara ilk gelen isim olan firmamız, adına yakışır hizmetleri ile sektöre kalıcı bir yer edinmiştir. Keyifli ve konforlu vakitler geçirmeniz için elinden geleni yapan ekibimiz, en kaliteli ve kullanışlı minderleri beğeninize sunmaktadır.

 

Bahçe minderleri denildiği zaman akıllara genelde yaz ayları gelmektedir. Yaz aylarında sıcaktan bunalan kişiler zamanlarını kendi bahçelerinde ya da kafe gibi yerlerin bahçe bölümlerinde geçirmektedir. Bu durumda sandalye gibi vücudu ağrıtan eşyalarda oturmak yerine bahçe minderi tercih edilmektedir. Yumuşak bir yapıya sahip olan bahçe minderleri konforlu ve kaliteli bir zaman geçirmenize yardımcı olur.

 

Kafe ve çay bahçeleri dışında otellerde de bahçe minderleri kullanılmaktadır. Tatillerinde keyifli vakit geçirmek isteyen tatilciler, otellerin serin bahçelerinde oturmayı tercih etmektedir. Misafirlerinin memnuniyetini düşünen kurumlar firmamızın kaliteli bahçe minderlerini kullanmaktadırlar.

Toptan satışlarımız ile ekonomik avantajlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Karakaya Branda firmamızın hizmetlerini inceleyerek kalitemizi test edin ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi ürünü sipariş verin. Siparişinizi hemen değerlendirmeye alan ekibimiz, isteklerinize tam uyumlu tasarımları en kısa sürede iletmektedir.

 

Toptan ve Perakende Bahçe Minderi Hizmetleri

 

Türkiye’nin en kaliteli bahçe minderi modellerini tasarlayan Karakaya Branda, bahçelerinize renk katacak üretimler gerçekleştiriyor. Hem oturmaya hem de yaslanmaya yarayan minderlerin yağmura ve güneşe dayanıklı olmasına dikkat edilmektedir. Bu bağlamda güneş ışınlarının etkisi ile solmayan ve su geçirmeyen kumaş kullanılmaktadır.

 

Firma olarak ürünlerimizin en kaliteli malzemelerden tasarlanmasına büyük önem veriyoruz. Kalitesiz kumaşlardan üretilen minderleri tercih ettiğiniz zaman bahçe minderlerinizin kullanım süresi çok kısa olmaktadır. Ancak firmamızın üretmiş olduğu kaliteli ve gösterişli bahçe minderlerini tercih ederseniz uzun süre sorun yaşamadan minderleri kullanmanın avantajını yaşarsınız.

Suyu emen minderlerin zamanla kötü koku yarattığını bilen ekibimiz, üretimlerinde suya karşı dayanıklı ve suyu emme özelliği olan malzemeler kullanmaktadır. Bahçelerinize ayrı bir hava ve renk katacak minderlerin desenlerini istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Renk ve ölçü seçeneklerini değerlendirerek kullanacağınız alana uygun olan modeli satın almanız konusunda yardımcı oluyoruz.

 

Bahçelerinizde, havuz başlarınızda ya da şezlonglarınızda kullanmak istediğiniz bahçe minderlerinin kullanılabilir olması için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve üretimlerimizi gelişmelere uygun olarak yapıyoruz.

 

Bahçe minderlerini tasarlayan en önemli isimlerden biri olan firmamızın ünü İstanbul dışına yayılmıştır. İstanbul dışında bir şehirde yaşıyor olsanız da, bizleri arayarak ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Minderleri tasarlarken kolay temizlenebilir olmasına dikkat ediyoruz. Bahçe gibi dış ortamlarda kullanacağınız bu minderlerin çabuk kirlenmesi doğaldır. Bu nedenle yıkanabilen ve silindiğinde temizlenen bir model tasarlıyoruz. İstediğiniz zaman minderlerinizi temizleyerek hijyen içerisinde kullanabilirsiniz.

 

Toplu organizasyonlarınız, işletmeleriniz ya da bireysel bahçeleriniz için tercih edeceğiniz bahçe minderleri konusunda toptan ve perakende satış yapıyoruz. İhtiyacınız olacak sayı ve modeli karşılayacak kapasiteye sahip olan Karakaya Branda kalitesinden memnun kalacaksınız. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz firmamız elemanları her konuda ayrıntılı bilgi vermektedir. İstediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.