Kamelya

Tenteci

Kamelya

Kamelya ihtiyaç ve talebe göre; ahşap yada metal malzemeler ile geliştirilen gölgelendirme sistemidir. “Kameriye” olarak da bilinir ve Yaz aylarında açık alanların gölgelendirilmesi ve bununla birlikte üstü kapalı bir şekilde özel alanın oluşturulması için geliştirilen sistemlerdir. Bu sistem hem işletmeler hem de bireysel müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Kamelya gölgelendirme sistemi eğer ahşap olarak tercih edilecekse, malzeme farklı ağaç türlerinden elde edilmektedir. Ahşap olarak tercih edilen kamelya sistemleri farklı ağaç türlerinden elde edilen malzeme ile geliştirildiğinden emprenye işlemi uygulanarak sistemin kurulumu gerçekleştirilir. Emprenye işlemi olarak ifade ettiğimiz bu işlem sayesinde kamelya malzemeleri üzerinde; kurtçuk, böcek gibi bir ağaç yapısında bulabileceğimiz canlıları göremezsiniz çünkü emprenye işlemi sayesinde bu tür canlılardan uzun yıllar boyunca korunmaktadır. Bu aynı zamanda sistemin kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Kamelya sistemi yukarıdan bakıldığında kareyi, dikdörtgeni, altıgeni yada sekizgen şeklinde görülebilir. Burada müşteri ihtiyacı önemli olmaktadır. Söz konusu alanında genişliği doğrultusunda eşit kenar uzunluklarına sahip kameriye kurulumu yapılmaktadır. Böylece ihtiyaç duyulan gölgelendirme sağlanır.

Kamelya sistemleri pek çok farklı açık alanlarda kurulabilen sistemler olma özelliğindedir. Karakaya Tente olarak sizlere yılların tecrübesiyle ihtiyaç duyduğunuz kamelya sistemini kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile kurmaktayız. Her türlü işletmenin dahil olduğu açık alanlarda, ev yada farklı yaşam alanları için, özel bahçe alanları için ve daha pek çok alan için bu sistemler kurulabilir niteliktedir.

Bu sistemler çoğunlukla hiç bakıma ihtiyaç duymazlar. Genellikle uzun yıllar boyunca dayanıklıdırlar. Elbette burada hangi malzemeyi tercih ettiğinizde önemlidir. Önemli olan bir diğer kıstas da tercih ettiğiniz firmadır. Karakaya Tente olarak malzeme kalitesine ve profesyonel işçiliğe önem veriyoruz. Sizlere uygun maliyetli, makul fiyatlar ile oldukça şık kameriya sistemleri kurulumu yapmaya hazırız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, fiyatlarımız hakkında genel bir bilgi alabilir, size özel bir kameriya sistemi için özel talepte bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizlere belirteceğiniz kriterlerde sistemi kurmaya hazırdır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?