Şezlong minderi; son dönemlerde büyük ilgi gören ve tatil mekânlarında konforu sağlayan minder çeşitlerinden biridir. Plaj sektöründe ve havuz başlarında kullanılmak üzere tasarlanan şezlong minderleri birçok özelliğe sahip olarak üretilmektedir.

Karakaya Branda ismi ile çıktığımız yolda 25 yıldır faaliyet göstererek bir marka haline gelmeyi başardık. Branda hizmetlerinden sonra daha geniş alanlara açılarak minder ürünlerini de üretmeye başladık. Kısa zamanda bu alanda da en çok tercih edilen firma olan Karakaya Branda, kaliteden asla ödün vermeden sunduğu hizmetleri ile takdir toplamaya devam etmektedir.

Farklı Ebat ve Modellerde Şezlong Minderleri

 

Tatil beldelerinde hizmet veren otellerin havuz başı ya da plajlarında çok sayıda şezlong yer almaktadır. Tatilcilerin hem keyifli hem de konforlu bir tatil geçirmelerini sağlamak için A’dan Z’ye her ayrıntıya dikkat eden işletmeler şezlong minderleri konusunda da oldukça hassastır.

 

Şezlonglarda uzanacak ve güneşlenecek misafirlerinin konforu hissetmesini isteyen işletmeler, firmamızın şezlong minderi modellerini tercih etmektedir. Yumuşak bir doluya sahip olan minderlerimizde oturuş konforu en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Dayanıklı kumaşları sayesinde yıpranmadan uzun süre kullanılabilen şezlong minderleri çıkarılarak yıkanabilmektedir. Fiber korumaya sahip olarak üretilen ürünlerimiz hem su hem de kir geçirmeyen özelliklere sahiptir. Bağlama bağlantıları bulunan minderleri şezlongdaki oturma alanlarına sabitleyebilirsiniz.

 

Ahşap, plastik ve rattan şezlonglara özel olarak tasarlanan şezlong minderleri düz ve çizgili olarak farklı modellerde üretilmektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin isteklerine önem veriyoruz ve taleplerini detaylı olarak gözden geçirerek en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

 

Tatil merkezlerinde güneşlenmek, dinlenmek ve kurulanmak için tercih edilen şezlonglar minder olmadan rahatsızlık vermektedir. Sert yapıları nedeni ile vücudu ağrıtan şezlonglara özel olarak ürettiğimiz şezlong minderleri konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır.

Kaliteli Hizmet Avantajlarımızdan Yararlanın

 

Karakaya Branda firmamız tüm istek ve talepleri en iyi ve en hızlı şekilde karşılamaktadır. Üretim aşamasında hıza verdiğimiz önem kadar kaliteye de önem veriyoruz. Hızlı ancak kalitesiz üretim yapan firmaları geride bırakan firmamız, en kaliteli kumaşları kullanarak en iyi ürünleri tasarlamaktadır.

 

İhtiyaçlara göre farklı kumaşlardan tasarlanan şezlong minderi modelleri arasından zevkinize, kullanım yerinize ve şezlongların türüne göre tercihinizi yapabilirsiniz. Güneşin tadını en iyi şekilde çıkarmaya yardımcı olan minderlerin kullanışlılığı dikkat çekmektedir.

 

Şezlong minderlerini tercih ederken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Şezlongların ölçülerini doğru bir şekilde almanız ve ekibimize iletmeniz önemlidir. Çünkü şezlong minderleri bu ölçülere uygun olacak şekilde üretilmektedir. Şezlongların kullanılacağı alandaki renk yoğunluğuna göre en uygun rengi tercih etmeniz avantaj yaratacak ve dikkat çekici olacaktır.

 

Mekânlarınızda estetik açıdan bir uyum yakalamanız için gerekli tavsiyelerimizi iletiyoruz. Siz değerli müşterilerimizin de isteklerini değerlendirerek en uygun model konusunda anlaşmaya varıyoruz ve üretime geçiyoruz. Firma olarak temel amacımız, müşterilerimizin memnun kalacağı tasarımlar ortaya çıkarmaktır.

Renk konusunda uyum dışında kontrastlık yakalamak da isteyebilirsiniz. Bu konuda da firmamız en uygun seçenekleri sunmaktadır. Şezlonglarınız ve şezlongların bulunduğu mekânın renginin zıttı olan renkteki şezlong minderlerini tercih ederek dikkat çeken bir tarz yakalayabilirsiniz.

 

Leke ve kir tutmayan, kolay silinebilen ve temizlenen şezlong minderlerimizi uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilmenin avantajlarını yakalayabilirsiniz. Şezlong minderlerinde fermuar detayına önem veriyoruz. Minderlerin kılıflarını istediğiniz zaman çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz. Ayrıca kılıf içerisinde bulunan süngeri havalandırabilirsiniz. Bu sayede temizlik derdinden de kurtulmuş olursunuz.

 

Şezlonglarda dinlenecek kişilerin deniz suyu ve kumlarının etkisi altında kalan şezlong minderleri suya ve dış etkilere karşı dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Firmamız bünyesinde satın alacağınız minderlerimizi sorun yaşamadan kullanabileceksiniz. İhtiyacınız olan her zaman bizimle iletişime geçerek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.