Şemsiye Modelleri

Kategori: Şemsiyeler | 0

Kullanım alanına ve amacına uygun bir şemsiye modeli seçimi önemlidir. Bu bağlamda şemsiye satın alma aşamasında mağazanın sizlere ne kadar çok çeşit sunuyor olduğu önemli bir konudur. Teknik olarak yağmur için özel imal edilen bir şemsiye ile plajda kullanım için geliştirilen şemsiye modeli arasında farklılıklar söz konusudur. Bu nedenden dolayı kullanım alanı ve amacı dikkate alınarak şemsiye tercihi yapılmalıdır.

 

 

Günümüzde şemsiyelerin temel kullanım sebeplerini yağmur ve güneşten korunmak olarak iki ana grupta değerlendirebiliriz. Yağmur için geliştirilen şemsiye modellerinin sağlaması gereken en önemli özellik ise sıvı geçirmeyen yapıda olmasıdır. Bu özellik aynı zamanda bazı kaliteli malzeme güneş şemsiye modellerinde de sağlanmaktadır. Nitekim sizlere satışa sunduğumuz şemsiye modelleri de açık alanlarda kullanım için tasarlanmış olup hem güneş hem de yağmur gibi değişik hava koşullarında dayanıklılık göstermektedir.

 

Şemsiye modellerinin tercihini belirleyen bir diğer önemli husus ise müşteri profili olmaktadır. Zira işletme modelleri için daha geniş ölçülere sahip ve diğer aranılan nitelikleri karşılayan bir model sunarken, bireysel müşterilerimiz için de beklentilerini karşılayacak modeller sunma gayesi içerisindeyiz. Tüm müşterilerimiz için olabilecek en uygun fiyatlar dahilinde satışları gerçekleştirmeyi amaç ediniyoruz ancak bu amacımız doğrultusunda malzeme kalitesini de ön planda tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterilerimiz ancak uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri bir şemsiye modelinden memnun kalacaktırlar.

 

Malzeme kalitesini ön planda tutuyoruz. Bu sayede kolay kolay yıpranmayan yapısal özelliklere sahip şemsiyeler imal ediyoruz. Bu koşul hem şemsiye modellerimizin iskelet kısmı hem de kumaş kısmı için geçerlidir. Bu bağlamda ortalama 5 yıl kullanım ömrü ile sizlere satışa sunduğumuz şemsiye modellerimizin her birisi için ise 2 yıl garanti vermekteyiz.

 

Çoğu zaman alüminyum malzemeden imal edilen bu modellerin her birisinin kumaşı ise genellikle akrilik kumaş olmaktadır. Akrilik kumaş kolaylıkla eskimeyen bir kumaş tipidir. Bu özelliği sayesinde yoğun kullanımlarda dahi solmayan, kirlenmeyen bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple müşterilerimizin uzun süreli dayanıklılık gösterecek bir şemsiye modeli istediklerinde onlar için satışa sunduğumuz tüm modellerin kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

 

Başka bir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlar dahilinde satışını gerçekleştirdiğimiz kaliteli malzeme plaj, bahçe, club, bar ve benzeri türden açık alanlarda kullanıma uygun şemsiye modelleri uzun yıllar boyunca kullanıma uygun, özelleştirilebilir tasarım ve renk seçenekleri ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak modellerdir. Uzun yıllardır alanında güvenli satış hizmeti veren firmamız ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın