Blubrella Square Şemsiye

Şemsiyeler

Blubrella Square Şemsiye

Balkonda, havuz kenarında, bahçenizde veya reklamlarınızda kullanmanız için üretilmiş dört kollu kare alüminyum şemsiyedir. Sipariş edeceğiniz şemsiyenin alüminyum gövde rengini dilerseniz beyaz, dilerseniz eloksal olarak seçebilirsiniz. Şemsiyelerimiz dünya standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. İskelette bulunan plastik parçalar kırılmaya karşı iki yıl garantili ABS ve POLYAMİD PA6 PRİME hammadde kullanılarak üretilmiştir.

Şemsiyenizin rüzgar tahliyesi tepe kısmında bulunan hava pencereleriyle yapılabildiği için rüzgarlı havalarda bile güvenle kullanabilirsiniz. Birbirine geçebilen çift boruları mandal sistemiyle sıkıştırarak istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kullanımı çok basittir. Orta boru üzerinde bulunan kolların bağlı olduğu ana gövdenin yukarı doğru sürülmesiyle kolların ters açıda kumaşı germesi neticesinde şemsiyeniz otomatik olarak sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

Şemsiyelerimiz Uygun altlık ve 160gr akrilik kaplamalı polyester / 250gr alefin kumaş malzemeleriyle 5 yıl garantili olarak sizleri yıllarca güneşten koruyabilir.

İstanbul ve çevresinde ev, iş yeri, yazlık, vb. mekânların sahibi iseniz sizlere şemsiye sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile işini yapan profesyonel ekibimizden bahsetmek gerekir. Firmamızın ortaya koyduğu farklı çeşitte malzemelerden yapılmış şemsiye sistemleri ile farklı ihtiyaçları karşılamayı amaçlamak mümkündür. Bu şemsiye sistemlerini ayrıca çok ekonomik olacak bir şekilde montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak, bu konuda tüm işi bize bırakarak şemsiyesistemleri için çalışmamızı bitirmemizi bekleyebilirsiniz. İstanbul şemsiyeci sizlere kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sürecek kullanım garantisini de sunmaktadır. Bu sayede şemsiyeniz de meydana gelecek beklenmeyen aksiliklerde firmamız gerekli olan girişimleri yerine getirerek bu konuda mağduriyetinizi önleme konusunda elinden geleni yapacaktır.

 

   Karakaya Şemsiye, montajının yapıldığı yere hangi amaçla kuruldu ise o amacı yerine getirmek ve özellikle evde sevdiklerinizi, iş yerinde de müşterilerinizin aşırı sıcak sebebiyle bunalmalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Sizler de İstanbul ve çevresinde iseniz Şemsiye sistemleri İstanbul firmasına başvurarak gerekli yardımı alabilir, şemsiye ihtiyacınızın ne olduğunun anlaşılması için teknik ekiplerimiz tarafından yapılacak keşif işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında her türlü bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?