Sunminium Square Şemsiye

Şemsiyeler

Sunminium Square Şemsiye

İşletmeniz için tercih edebileceğiniz oldukça şık bir şemsiye modelidir. Sunminium Square, kullanım alanınız doğrultusunda özel ölçülerde imal edilebilmektedir. Teknik detaylar kısmında ölçüleri ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Sunminium Square şemsiye modelimiz özellikle de yaz ayı boyunca faaliyetlerini sürdürmekte olan işletmeleri hedeflemektedir. Müşteriler için zaman geçirebilecekleri, rahat nefes alabilecekleri, kullanışlı bir açık alanın sağlanması önemli bir husus olmaktadır. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz model tam olarak beklentileri karşılamaktadır. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde güneşin en yakıcı olduğu saatlerde bile kullanılabilir açık, gölgelik alanlar sağlanabilmektedir. Bu sayede insanlar açık havada, serin bir şekilde zaman geçirebilirler.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz bir diğer önemli ayrıntı da tasarım ile ilgilidir. Pek çok şemsiye modelimiz gibi sunminium square şemsiye modelimiz de özelleştirilebilir renklere sahip olmasıyla tercih sebebi olmaktadır. Öyle ki sizlere genellikle talep gören beyaz renk ile satış gerçekleştiriyoruz. Beyaz elektrostatik boya ile boyanmış modelimiz son derece şık ve aynı zamanda kullanışlıdır. Bu denli başarılı bir tasarıma sahip olması sayesinde bir çok alanda da tercih edilmektedir.

Polyester ya da oferin kumaş tiplerinden tercih ettiğiniz ile imalatı gerçekleştirilen şemsiye modelimiz uzun yıllar boyu dayanıklılık gösterecek bir yapıdadır. Bu bağlamda sizleri her daim memnun edeceğinden eminiz ve işletmeniz için en iyi ekipman tercihi olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Kullanımı konusunda ise çok basit olduğunu dile getirmek isteriz. Yapmanız gereken tek şey, sabitleme borusunun hemen üst kısmında (gövde kısmında) yer alan sabitleme mandalını kullanmaktır. Bu mandal sayesinde kolay bir şekilde şemsiyeyi açabilir ve aynı zamanda da kapatabilirsiniz. Kullanımı çok basit bir şemsiye modeli ve aynı zamanda güçlü bir yapısı vardır.

İskeletin güçlü olmasını sağlayan bazı malzemeler plastiktir. Ancak bu malzemelerin plastik olması sizleri yanıltmasın çünkü bu malzemeler; POLYAMID PA6 PRIME ham maddeden imal edilmiştir ki bu ham madde dünya çapında ilgili kurumlardan yeterli kalite onayı almış bir maddedir. Dolayısıyla da ürünün uzun ömürlü olacağından emin olabilirsiniz. Sizlere 2 yıl garantili olarak satışa sunduğumuz bu ürünümüz normal koşullarda ise 5 yıla kadar dayanıklılık gösteren bir malzeme yapısına sahiptir. Bu bağlamda sizlere kalite konusunda tereddüt etmeyeceğiniz bir şemsiye modeli satışa sunuyor olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Tamamen güvenli ödeme alt yapısı ile başka hiç bir sitede bulamayacağınız uygun fiyat dahilinde satın alabilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?