Teleskopik Şemsiye

Şemsiyeler

Teleskopik Şemsiye

Teleskopik şemsiye Yaz aylarında açık alanları gölgelendirmek için tercih edebileceğiniz farklı boyutlardaki şemsiye modelleridir. Sadece Yaz aylarında değil, sahip olduğu uygun malzemesi sayesinde yağmurlu havalarda da koruma sağlamaktadır. Teleskopik şemsiye hem işletmeler hem de bireysel müşteriler tarafından tercih edilebilen şemsiye modelidir. İhtiyaç duyulan açık alana kolayca yerleştirilir ve böylece dört mevsim boyunca koruma sağlar. Özellikle de Yaz aylarında güneşin yakıcı ışınlarından korunmak ve açık alanı gölgelendirmek için ideal bir seçenektir.

Teleskopik şemsiyenin kullanımı da oldukça kolaydır. Sahip olduğu kolu ile şemsiyeyi yönetirsiniz. Bu şemsiyenin en önemli özelliklerinden birisinin ise oldukça geniş alanları başarılı bir şekilde gölgelendiriyor ve aynı zamanda yağmurdan koruyor olmasıdır. Dolayısıyla pek çok alanda tercih edilmektedir.

Bu şemsiyenin farklı hava koşullarında dayanıklı olmasını sağlayan ise kullanılan malzemesidir. Bu malzemelerden birisi olarak kumaş kalitesinden bahsedebiliriz. Karakaya Tente olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere akrilik kumaş olarak bilinen kumaş tipinden geliştirilen şemsiye ve tente sistemlerini sunmaktadır. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz teleskopik şemsiye de akrilik kumaşa sahip olup, bu sayede dört mevsimin hava şartlarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu da genel olarak şemsiyenin kullanım süresini en az 5 yıl olarak ifade etmemizi sağlıyor.

Firmamız ile iletişime geçerek, büyük şemsiye siparişinde de bulunabilirsiniz. Büyük şemsiyelerin kurulumu ve montajı tamamen firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olup, oldukça basit bir işlemdir. Şemsiyenin kurulumu gerçekleştirildikten sonra yerini değiştirmek istediğinizde, ayak kısmında bulunan kilidi açmanız yeterli olacaktır. Sonrasında dilediğiniz gibi kolayca farklı alanlara kurabilirsiniz.

Karakaya Tente olarak sektörde kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliğe önem veriyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlıyoruz. Bunun için fiyatlandırmayı olabilecek en makul seviyede tutuyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere makul fiyatlar ile şemsiye kurulumunu gerçekleştirmekteyiz ancak burada şemsiye sistemi için özelleştirmeler de söz konusu olduğundan, fiyat konusunda kesin bir bilgi veremiyoruz. Sizlerin bu şemsiyeyi kullanım alanı ve ne tür malzemeden olmasını talep edeceğinize göre kesin bir fiyat belirleyebiliriz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?