PVC Pilsa Branda

Tenteci

PVC Pilsa branda

PVC Pilsa branda; dayanıklı ve su geçirmez yapısı ile birçok alanda kullanılabilen en önemli koruyucu ürünlerden biridir. Bahçe çalışmaları, çiftlikler, dış depo alanları, havuz örtüleri, inşaat alanları, tırlar, kamyonlar, inşaat iskele örtüleri, makine üstü örtüler ve daha birçok alanda ihtiyacınızı karşılayacak PVC brandalar için Karakaya Branda kalitesine güvenebilirsiniz.

 

Yılların Getirdiği Tecrübe İle Tasarlanan PVC Brandalar

 

25 yıldan uzun zamandır branda sektöründe başarılı çalışmalara imza atan firmamız, teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirdiği hizmetleri ile en çok tercih edilen isim olmaya devam etmektedir. Alanında tecrübe sahibi olan usta ekibi ile müşterilerinin beklentilerine uygun üretimler yapan firmamızın kaliteden ödün vermeyen hizmetlerinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

 

Firmamız bünyesinde teknolojik ekipmanlar ile üretilen PVC brandalarımız ultraviyole stabilizör katkılı olup güneş ışınlarına karşı korumaya sahiptir. Bu sayede brandaları uzun süre aynı kalite ve konforda kullanabileceksiniz.

Genelde tır ya da kamyon gibi araçların arkalarının kapanması amacı ile kullanılan PVC brandalar taşıyıcı ve örtü görevi üstlenmektedir. Üretimde kullanılan akrilik kumaşlar sayesinde su geçirmeyen özelliğe de sahip olan brandayı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Rüzgârın, yağmurun ve güneşin zarar veren etkilerinden koruma özelliğine sahip olan PVC branda modellerimiz istediğiniz ebatlarda üretilmektedir. Yüksek yırtılma mukavemetine sahip olan ürünümüz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız konusunda sizlere garanti veriyoruz.

 

Alev yürümezlik özelliği ile güvenli bir kullanım olanağı sunan ürünlerimizin ekstra soyulmaz yapısına hayran kalacaksınız. İstanbul genelinde popüler kurumsal firmalara sunduğu hizmetleri ile güçlü referanslara sahip olan firmamızın hizmetlerini inceleyerek başarılarımızı görebilirsiniz.

 

Dayanıklılık Gücü Yüksek PVC Branda Hizmetleri

 

Pilsa branda olarak da bilinen PVC brandalar farklı renk seçeneklerine sahiptir. Düşük gramajlı ürünler ile kıyaslandığında son derece dayanıklı olan ürünümüzün işlevselliği de dikkat çekici seviyededir. Piyasada en çok tercih edilen branda çeşidi olan PVC brandalar her türlü dış etkenlere karşı yüksek koruma gücüne sahiptir.

 

Kenar kısımları takviyeli olan PVC branda modellerimiz arasından istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Mevcut modellerimiz dışında taleplerinize özel modeller de tasarlıyoruz. İsteklerinizi personellerimize iletmeniz yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyetine her şeyin üzerinde değer veren firmamız, istek ve talepleri en kısa sürede karşılamaktadır.

Firmamızın isminden de anlaşılacağı üzere branda işinde ustayız. İstanbul ve çevresinde edindiğimiz kariyeri tüm Türkiye’ye sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri hizmetlerimiz ile harmanlıyoruz. Daima en iyisi ve en yenisini sunmayı hedefleyen çalışanlarımız, üstün nitelikli çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarladığımız PVC brandalarımız oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Endüstriyel paketleme sanayinden çocuk aktivite alanlarına kadar farklı birçok ihtiyaç için kullanabileceğiniz PVC brandaların kalitesini çok beğeneceksiniz.

 

Yüksek korumalı PVC ile kaplanan ürünlerimiz su geçirmeyen bir yapıya sahip olmaktadır. Alev yürütmeyen ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da dayanıklı olan ürünleri çok uzun süre aynı görüntü ve işlevde kullanabileceksiniz.

Üretimimizin her aşamasında siz değerli müşterilerimizin fikirlerini alıyoruz. İsteklerinize ve taleplerinize göre işinize yarayacak en iyi modeli üretiyoruz. Kaliteyi en üst seviyeye çıkaran ekibimiz, branda konusunda üstün niteliklere sahiptir. Bu sayede istekleriniz ile birebir uyumlu tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

 

Tüm istekleri karşılayacak kapasiteye sahip olan firmamız bünyesinde istediğiniz kadar PVC brandaları üretebiliyoruz. İhtiyacınız olan sayı ve modeli bize ilettiğiniz anda çalışmalara başlıyoruz ve kısa sürede taleplerinizi karşılıyoruz. Dayanıklılığının yanında fiyat konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Sektörün en uygun ve en kaliteli PVC brandalarına ulaşmak için bizi arayın.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?