Tulibella Round Şemsiye

Şemsiyeler

Tulibella Round Şemsiye

Her koşulda kullanıma uygun bir şemsiye modeli arıyorsanız tulibella round aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. 8 kollu yapısı ile kumaş en ideal gerginlikte ayarlanabilmektedir. İşletmeler için ideal olabildiği gibi kişisel alanınızın gölgelendirilmesinde de kullanabileceğiniz bir şemsiye modelidir. Diğer şemsiye modellerine kıyasla daha şık bir duruşa sahiptir ve kullanım şekli bakımından da daha anlaşılabilir bir yapıdadır. Çünkü bu şemsiye modelini açık, kapatmak istediğiniz zaman tek yapmanız gereken kolu çevirmektir. “Çevirme kolu” olarak tanımladığımız özel bir aksanı bulunmaktadır ki şemsiye modelimizin grafiklerini incelediğinizde de bu kolu ayrıntılı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Şemsiye modelimizin aynı zamanda farklı ölçüler dahilinde satışa sunulmakta olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bu sayede kullanılacak alan için en ideal ölçülere sahip tulibella round şemsiye modelini talep edebilirsiniz. Sizlere satışa sunduğumuz standart ölçü ve ebatları görüntülemek için şemsiye modelimizin teknik ayrıntılar kısmına bakabilirsiniz.

 Tulibella Round şemsiye modelinin şık olmasını sağlayan en önemli etkenlerin başında da tasarımının özelleştirilebilir olması gelmektedir. Bu sayede kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda RAL renk seçeneklerinden dilediğiniz bir tanesini tercih edebilir ve bu sayede sizin için en ideal bir renk ile şemsiye modelinizin boyanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık bir model sizlere ulaştırılmış olacaktır.

 Başka bir yerde bulamayacağınız bu özel şemsiye modelimiz son derece sağlam bir yapıya sahiptir. 2 yıl garantili olarak satışa sunulmasına rağmen malzeme kalitesinin en az 5 yıl boyunca dayanıklılık göstereceğinden emin olabilirsiniz. Alüminyum, kaliteli plastik ve akrilik kumaş malzemelerin belirli oranlarda kullanıldığı bir şemsiye modelidir ve bu malzeme özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

 Şemsiye modelimiz ile birlikte uygun nitelikte altlık da sizlere ulaştırmaktayız. Bu altlık özel olarak şemsiyenizin her koşulda sağlam bir şekilde durabilmesi için tasarlanmıştır. Bu sayede kullanım süreciniz boyunca değişen hava koşullarında dahi şemsiye modeliniz ayarladığınız şekilde kalmaya devam edecektir.

 En ideal şemsiye modeli seçiminde işinizi şansa bırakmayın. Nitekim özellikle de işletmelerin müşteri memnuniyetini sağlamak adına ne denli iyi bir şemsiye seçimi yapmaları gerektiğinin farkındayız. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz Tulibella Round şemsiye modelimiz tam olarak beklentilerinizi karşılayacak bir model olmaktadır. Güvenilir firmamız sizlere güvenli alışveriş sistemi sunmaktadır ve bu sayede ihtiyaç duyduğunuz bu modeli uygun fiyat dahilinde kolay bir şekilde satın almanıza imkan sağlamaktadır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?