Armut Koltuk

Tenteci

Armut Koltuk

Armut koltuk, koltuk şeklinde olan son derece konforlu bir koltuk modelidir. Bu koltuk vücut yapısına uygun sünger ile imal edildiğinden kullanımı oldukça rahattır. Pek çok farklı alanlarda kullanıma uygundur. Özellikle de özgür bir dekorasyon oluşturmanızı sağlar. Bu nedenle de farklı mekanlarda tercih edilebilmektedir.

Armut şeklindeki koltuklar özellikle de rahatlık, özgürlük, stres atmak, muhabbet ortamı gibi amaçlar doğrultusunda kullanılan mekanlar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli olarak armut koltuğu oradan oraya taşımak oldukça kolaydır. Kullanımı da basittir ve rahattır. Dolayısıyla özgürlük ve rahatlık bir arada diyebiliriz. Sahip olduğu kumaş kalitesi ile kolay kola kirlenmeyen ve kirlense bile kolayca temizlenebilen bir yapıdadırlar. Farklı renk seçeneklerine sahip olan armut koltuklar aynı zamanda ihtiyaç ve talebe göre farklı desenler ile de kullanıma sunulabilir yapıdadırlar.

Armut koltuklar pek çok farklı alanlarda kullanılabilir. Bu nedenle de hem işletmelerin hem de bireysel müşterilerimizin başlıca tercih ettiği koltuk modelleri arasında gelmektedir. Oldukça şık olan bu koltuklarda uzun süreli olarak oturmak hiç bir şekilde rahatsızlık vermeyecektir. Karakaya Tente olarak müşterilerimize kaliteli malzemeden imal edilmiş armut koltukları satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda müşterilerimize mekanlarının genişlikleri için uygun sayıda koltuklar almalarını öneriyoruz. Bu koltuklar sayesinde en küçük mekanı bile rahat ve kullanışlı bir hale getirmeniz mümkün.

 

Armut koltukları açık alanlarda da tercih edebilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında bahçenizi gölgelendirdiğinizde armut koltuklar ile bir muhabbet ortamı oluşturmak son derece keyifli olacaktır. Armut koltuklar diğer mevsimlerde de kapalı alanlarda kullanılabilir yapıdadırlar. Oturma hissiyatı sağlıklı ve rahattır. Uzun süreli olarak kullanıma uygun bu koltuklar kaliteli malzemesi ile de uzun yıllar boyunca kolay kolay kirlenmeyen ve zarar görmeyen yapısı ile kullanılabilmektedir.

Firmamıza ulaşarak ihtiyacınıza göre armut koltukları özel sipariş ile edinebilirsiniz. Tente sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Karakaya Tente, armut koltuklar konusunda da kaliteli malzemeye önem vermekte ve aynı zamanda müşterilerin uygun fiyat beklentilerini de karşılamaktadır. Bu anlamda makul fiyatlarda armut koltuklar için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?