Körüklü Tünel Tente

Tenteci

Körüklü Tünel Tente

Körüklü Tünel Tente, tente sistemleri arasında bir seçenektir. Bu sistemin yapısı tünel biçiminde olduğundan adını tünel tentedir. Tünel tentenin boyutları ve ölçüleri tamamen sistemin kurulacağı alana göre belirlenmektedir. Tünel tentelerin yapımında da metal malzeme kullanılmaktadır. Uygun nitelikteki malzeme, bu sistemin uzun yıllar boyunca işlev göstermesini sağlar. Bu anlamda malzeme kalitesi de diğer tente sistemlerinde olduğu gibi tünel tente sisteminde de önemlidir.

 

Tünel tente sistemleri daha çok işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de işletmelerin giriş kapılarında bu sistemleri metrelerce uzunlukta görebilirsiniz. Tünel tente tercih eden başlıca işletme modelleri; otel, kamu kuruluşları, lokanta, AVM ve çeşitli işletme alanlarıdır.

 

Tünel tente sisteminin kullanım amacı da tıpkı diğer tente sistemlerinde olduğu gibi güneşin yakıcı ışınlarından korunmak ve sistemin gölgelendirme sağlamasıdır. Kullanılacak olan doğru kumaş türü ile bu beklentiler karşılanır ancak tünel tente sisteminin amacının doğrudan gölgelendirme yapmak olmadığını da söyleyebiliriz. Nitekim görsel olarak oldukça etkileyici bir sistem olmasından dolayı işletmelerin daha çok hem gölgelendirme hem de dekoratif amaçlı olarak tercih ettiğini söyleyebiliriz.

 

Dekoratif amaçlı tercih edilen tünel tente aynı zamanda bu sistemi satın aldığınız firmaya göre çeşitli özelleştirme seçenekleri ile daha gösterişli bir hale getirilebilir. Karakaya Tente olarak işletmenize uygun özelleştirme seçeneklerini sunuyoruz. Farklı renklere sahip yada dijital baskı yapılabilecek bu tente sistemleri markanızı ilk bakışta başarılı bir şekilde yansıtacaktır.

 

İşletmeniz için en uygun tünel tente modeli için sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uygun maliyetler ile tünel tente sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesi ve profesyonel işçilik ile uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz tünel tente sistemlerine sahip oluyorsunuz. Karakaya Tente olarak sizlere özelleştirme seçenekleri de sunuyoruz. Bu sayede işletmeniz için dekoratif ve şık bir tente sistemine sahip oluyorsunuz. Firmamız ile anlaştığınızda, sistemin kurulacağı alana belirlenen gün ve saatte gelecek olan ekiplerimiz ölçülendirme işlemlerini itinayla gerçekleştirir ve söz konusu alan için en uygun ebatlardaki tünel tente sisteminin kurulumunu gerçekleştirir.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?