Kış Bahçesi

Tenteci

Kış Bahçesi

Kış bahçesi bir işletme yada bireysel müşteri için, Sonbahar ve Kış aylarında yağmur ve kar gibi dış hava koşullarına karşı korunan özel alanlar oluşturmak için en ideal seçenektir. Kış bahçesinin etrafı ve tavan kısmı kapalıdır. Kullanılan malzeme genelde şeffaf branda olmaktadır. Kaliteli şeffaf branda malzemesi sayesinde dışarıdaki hava koşullarına karşı koruma sağlarken aynı zamanda iç kısımda yaşam alanı sunmaktadır.

Bu korunaklı sistem her ne kadar “kış bahçesi” olarak ifade edilse de, genel olarak tüm mevsimlerde kullanıma uygundur. Bu sistemde kullanılan branda tipi şeffaf branda aynı zamanda PVC branda olarak da ifade edilir ve kumaş yapısı sayesinde pek çok farklı hava koşulu için idealdir. Özellikle de Kış aylarında bu kumaş türü soğuğu da önemli ölçüde engellediğinden, Kış aylarında bu sistem daha çok tercih edilmektedir.

Şeffaf branda yada genel olarak kış bahçesi dediğimiz bu sistem daha çok işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise Sonbahar ve Kış aylarında açık alanlarda kalan işletmenin belli bir kısmının bu branda ile kapatılarak kullanıma olanaklı hale getirilebilmesi sağlanmaktadır ancak kullanım alanlarını sadece işletmeler ile sınırlandırmak da doğru olmayacaktır nitekim ev bahçe alanları ve daha pek çok özel alanlarda kullanılan branda modelidir.

Karakaya Tente olarak sizlere kış bahçesi kurulumunu profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, ekibimiz öncelikli olarak sistemin kurulacağı alan için ön analiz yapar ve titiz bir şekilde ölçülendirme alır. Bu sayede elde edilen veriler doğrultusunda sizin alanınız için en uygun ölçülerde ve malzeme kalitesinde kış bahçesi yapımı belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir.

İhtiyaca ve taleplerinize yönelik olarak özelleştirebildiğimiz bu sistemlerimizi daha çok “fermuarlı” olarak üretmekte ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlerin de öneri ve taleplerinizi değerlendirerek, en uygun kış bahçesi sistemini kurarız. Uygun maliyet ve makul fiyat garantisi veren firmamız aynı zamanda kaliteli malzeme ile sizlere uzun yıllar kullanacağınız sistemleri sunar. Bunun için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?