Cami Kapısı Brandası

Tenteci

Cami Kapısı Brandası

Camiler İçin Kaliteli Branda Çeşitleri

Camiler, Müslümanların kutsal ibadet yerleri. İbadetin yeri, zamanı, mevsimi olmaz. Dolayısıyla toplu ibadet alanı olan camileri; kavurucu sıcaklığın egemen olduğu yaz günlerinde ya da kışın en zorlu şartlarında koruma altına almak gerekmektedir. Tam da bu noktada; farklı boyutlarda üretilen ve zengin renk tablosu içinden istenileni seçme şansı sunan cami kapısı brandası devreye girmektedir.

Yağmurlu ve karlı soğuk günler düşünüldüğünde; su geçirmez özelliğe sahip olarak üretilen cami brandası hem içeride ibadet yapan insanları hem de cami içindeki halı ve minder gibi ıslandığında nem yapabilecek eşyaları her türlü olasılığa karşı korumaktadır. Polyester kumaştan üretilen branda, açık alanları kapalı hale getirmekte ve olumsuz hava koşullarına karşı korumaktadır. PVC brandadan veya vaketa deriden üretilen brandalar cami kapılarının boyutuna göre değişiklik göstermekte, aynı zamanda isteğe göre üzerine farklı motif ve desenler işlenerek cami ve ibadet ruhu ile daha uyumlu bir hale getirilebilmektedir.

PVC brandadan açık ya da kapalı cami kapısı şeklindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir kumaştan üretilen bu brandalar uzun yıllarca ibadethaneleri koruyucu bir işlev yüklenmektedir, dolayısıyla da cami bütçenize her defasında ek masraf çıkarmaz. Güvenilir bir tente ve branda firması ile iletişim numaraları üzerinden temasa geçtiğiniz takdirde, öncelikle branda yapılacak olan cami kapısının ölçüsü alınır, sizin istekleriniz doğrultusunda branda üzerine işlenecek olan motifler resmedilir, ödeme planı çıkartılır ve anlaşıldığı takdirde üretime geçilerek branda teslimatı montajı ile birlikte yapılır.

Brandalar arasına keçe konularak dikilen modeller sayesinde cami kapılarında kullanılan branda daha dayanıklı ve zorlu kış şartlarına karşı daha sağlam bir hale getirilmektedir. Havuzlardan, arabalara, çay bahçelerine kadar birçok açık alanda güvenle kullanılan brandalar ibadet yapısına uygun özenle işlenmiş motifleri ile şimdilerde cami kapılarında kullanılmaya daha uygun hale getirilmişlerdir. Cami kapısı için kullanılacak olan bir brandanın mutlaka yağmurlu günlere karşı su geçirmez, dayanıklı bir kumaştan yapılmış olması; uzun yıllar kullanılabilmesi, cami iç dekorasyonu ile uyumlu olan bir motifi üzerinde taşıması ve daha önceden iç kapının ölçüsü alınarak mekâna bire bir uygun boyutta dikilmiş olması gerekmektedir.

Kahverengi, yeşil ve krem tonlarındaki brandalar ile cami kapıları şüphesiz uygun olmayan hava şartlarına karşı daha korunaklı bir hal almaktadır. Açık kapı veya kapalı kapı görüntüsü şeklinde deriden yapılmış olan cami kapılarının montajı bizzat üretici firma tarafından yapılmaktadır. İrtibata geçin, en güncel fiyatları takip ederek cami kapısı brandası çeşitlerinden yararlanın.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?