Manuel Telescopic Yuvarlak Şemsiye

Şemsiyeler

Manuel Telescopic Yuvarlak Şemsiye

Şemsiye modelleri arasında; cafe, eğlence mekanı, havuz gibi alanlar için kullanıma son derece uygun bir şemsiye modelimizdir. Bu nedenden dolayı bu tarz işletmeler için ideal seçim arayan müşterilerimize sıkça önerdiğimiz modeller arasında gelmektedir. Manuel Telesopic Yuvarlak şemsiye modelimiz oldukça şık ve kullanışlı bir modeldir.

 

Bu şemsiye modelimizi tercih etmeniz için en önemli sebeplerden birisi ise güçlü bir yapısı olmasıdır. 8 kollu olması sayesinde kumaş gerginliği en ideal seviyededir. Kolların bulunduğu kısım aynı zamanda rüzgarın rahatça dolaşabileceği kısım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapısal özellikleri sayesinde rüzgarlı havalarda dahi güçlü kalabilmektedir. Uygun altlık kullanımı önemli olduğundan dolayı, sizlere satışa sunduğumuz bu şemsiye modelimiz için özel olarak imal edilmiş altlığı da beraberinde sizlere satışa sunmaktayız.

 

İşletmeniz için güneşten korunulan bir alan ortaya çıkartırken aynı zamanda dekorasyondan da ödün vermek istemiyorsanız ideal bir seçimdir. Alüminyum malzeme yapısı olması sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstereceği gibi tasarım bazında özelleştirilmeye de imkan sağlamaktadır. Öyle ki standart renk olarak sizlere alüminyum renkte satışa sunmaktayız ancak özel talebiniz olması durumunda beyaz ya da eloksal renk olarak da imal edebilmemiz mümkün olmaktadır.

 

Bu şemsiye modelimiz manuel olduğundan dolayı açılması için güç kullanmak gerekiyor. Ancak bu durum; şemsiyenin kullanımının zor olduğu anlamına gelmiyor. Yapmanız gereken tek şey gövde kısmında yer alan sabitleme mandalını yukarıya doğru kaldırmaktır. Bu sayede ideal yükseklik için kolayca ayar yapabilir ve şemsiyeyi açık bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Bu sayede artık gölge alanın kullanımını sağlayabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın çünkü rüzgar akışını sağlayan bir yapıya sahip olması sayesinde zor koşullarda da dayanıklılık gösterecek bir yapıdadır.

 

Sizlere satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde olduğu gibi manuel telescopic yuvarlak şemsiye modelimizde de malzeme kalitesini ön planda tutmaktayız. Nitekim sizlere satışa sunduğumuz her bir ürünümüz 2 yıl garantili olmaktadır. Bu garanti süresinin sağlanması ise ancak kaliteli bir malzeme ile mümkün olmaktadır. Bu bağlamda şemsiye modelimizin iskelet yapısının dünya çapında onaylanmış alüminyum malzemeden imal edilmiş olduğuna ve kumaş yapısının da; güneş, rüzgar, yağmur gibi pek çok hava koşulunda dayanıklılık gösteriyor olduğuna dikkat çekmek istiyoruz. Bu sayede sizlere uzun yıllar boyunca güven içerisinde kullanabileceğiniz bir şemsiye modeli satışa sunmaktayız. Hem kullanışlı hem de şık bir yapısı ile pek çok alanda rahatça kurabileceğiniz şemsiye modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?