Manuel Telescopic Kare Şemsiye

Şemsiyeler

Manuel Telescopic Kare Şemsiye

Manuel teleskopik kare model şemsiyemiz kuş bakışı bakıldığında “kare” sembolünü yansıtmaktadır. Bu nedenden dolayı kare olarak tanımlanmıştır. Kategori dahilinde yuvarlak olan modelini de bulabilmeniz mümkündür. Genellikle sahil kenarı işletmelerin tercih ettiği bu şemsiye modelimiz bir teleskop gibi işlevselliğe sahip olduğundan dolayı, “telescopic” olarak adlandırılmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır ve tasarımı sayesinde pek çok türden işletmelerde ve hatta kişisel alanlarda da tercih edilebilir niteliktedir.

 8 kollu bir iskelet yapısı bulunmaktadır. Bu sayede sizler emniyet mandalı ile şemsiyenizi en ideal seviyede açabilir ve gerebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında müşterileriniz için kullanışlı bir açık alan ortaya çıkarmanız için son derece ideal olmaktadır. Ancak bu şemsiye modelimizin işe yarar özelliğini sadece gölgelik alan ortaya çıkarıyor olması şeklinde kısıtlamamız doğru değildir. Çünkü sahip olduğu “sıvı geçirmez” özellikteki akrilik kumaşı sayesinde ani, beklenmedik bir anda yağan yağmurdan da koruyucu özelliğe sahiptir. Gövdenin üst kısmında yer alan hava kanalları sayesinde sert rüzgarların esip geçmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede en kuvvetli rüzgarda bile şemsiyenin hasar görmesi, uçup gitmesi ya da düşmesi gibi beklenmedik durumlar meydana gelmez.

 Alüminyum malzeme yapısına sahip olan manuel telescopic kare şemsiye modelimiz uzun yıllar boyunca kullanıma uygun bir malzeme yapısına sahiptir. Bütçenizi iyi bir ürün ile değerlendirmek en doğru tercihtir. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz bu ürün kaliteli malzemeye sahip olması ile en az 2 yıl garanti verdiğimiz bir üründür ancak normal kullanım şartlarında hem iskelet hem de kumaş malzemesinin dayanıklılık ömrünün 5 yıla kadar olduğunu da belirtmek isteriz. Nitekim bu sayede paranızın hakkını sonuna kadar veren bir ürünümüzdür.

Kullanımı zor ve sizi uğraştıran şemsiye modelleri ile uğraşmayın çünkü manuel telescopic kare model şemsiyemizin kullanımı son derece basittir. Yetişkin bir insanın hafif bir şekilde güç kullanarak sabitleme mandalını yukarıya doğru kaldırması yeterli olmaktadır. Bu sayede şemsiye hemen açılmaktadır ve özel ayar yapılarak şemsiye sabitlenebilmektedir.

 Tamamen emniyetli bir kullanım için tasarlanmıştır. Sizler sabitleme mandalını uygun seviyede sabitlersiniz ve uygun altlık sayesinde şemsiyeniz zorlu koşullarda da dayanıklılık gösterir. Beklenmedik bir anda şemsiyenin düşmesi durumu söz konusu değildir. Rahatlıkla kullanılabilir, görüş alanı geniş ve aynı zamanda geniş bir alanın güneşten korunmasını sağlayacak türden bir modeldir. Sizlere farklı ölçüler dahilinde satışa sunmaktayız. Bu bağlamda teknik özellikler kısmından ölçüleri incelemenizi öneriyoruz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?