Sunminium Round Şemsiye

Şemsiyeler

Sunminium Round Şemsiye

Sunnminium Round oldukça kullanışlı bir şemsiye modelidir. İşletmeler için tercih edilebileceği gibi kişisel kullanım alanlarında da idealdir. Yapısal özellikleri gereği, özellikle de güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösteriyor olması sayesinde, güneşli günlerde gölgelik açık alan oluşturmak isteyen bireyler ve topluluklar için ideal bir seçimdir. Bu nedenden dolayı bu şemsiye modelimizin kullanıcı kitlesi sadece kişisel değil aynı zamanda kurumsal müşterilerimiz de olmaktadır. Nitekim; otel, eğlence merkezi, bar gibi işletmelerin açık alanlarında müşterilerin en ferah bir şekilde ağırlanması için ideal bir seçim olmaktadır. Bu sayede gölgelik bir alanda bulunan müşterilere servis yapmak, müşterilerin işletme bünyesinde daha fazla zaman geçirebilmeleri ve bununla birlikte iletişim kurabilmeleri mümkün olmaktadır. Sunnminium Round şemsiye modelimiz oldukça şık ve kullanışlı olması nedeniyle sadece işletmeler için değil aynı zamanda çeşitli açık hava organizasyonları için de ideal bir seçim olmaktadır. Bu bağlamda şemsiye modelimizin ideal ölçülerde satışa sunuluyor olduğunu belirtmek isteriz. Ürünün teknik detaylar kısmına göz attığınız zaman ölçüleri ayrıntılı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz en doğru şemsiye modelini tercih ediyor olduğunuzdan emin olursunuz.

 Kaliteli malzeme denildiğinde akla ilk gelen şirketimiz, sizlere satışa sunduğu şemsiye ürünlerinin uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstereceğine de garanti vermektedir. Normal koşullarda 5 yıla kadar dayanabilen malzeme kalitesine sahip olan sunnminium round şemsiye modelimiz, sizlere 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Gölgelendirmek istediğiniz açık alan neresi olursa olsun, bu model tam olarak beklentilerinizi karşılamak için geliştirilmiştir. Kullanımı son derece basit ve tasarımı oldukça şık olmasıyla beğeninizi kazanacaktır.

 8 kollu alüminyum malzemeden geliştirilen bir iskelete sahip olması ile hem rüzgarlı havalarda dayanıklılık göstermekte hem de şemsiyenin kolay bir şekilde açılıp, kapanmasını sağlamaktadır. Özellikle de herhangi bir işletme bünyesinde tercih edilecek bir şemsiye modelinin kullanışlı olmasına önem verilmektedir. Bununla birlikte malzemenin uzun süreli dayanıklılık göstermesi de önemli bir husustur. İşte sizlere satışa sunduğumuz sunminium round şemsiye modelimiz tam olarak bu beklentilerinizi karşılamaktadır. Günde onlarca kez açıp kapatabileceğiniz ve buna rağmen en az 2 yıl boyunca eskimeden kullanabileceğiniz bir malzeme yapısına sahiptir. Bu sayede işletmeniz için uzun yıllar boyu dayanacak bir malzeme seçimi yapmış oluyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan bu model sizi asla yarı yolda bırakmaz. Firmamız sizlere yıllardan beri olduğu gibi şimdi de güvenli satış hizmeti vermektedir.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?