Tulibella Square Şemsiye

Şemsiyeler

Tulibella Square Şemsiye

Diğer şemsiye modellerimiz ile bir kıyaslama yaptığımız zaman tulibella şemsiye modelimizin ciddi farklılıkları olmadığını söyleyebiliriz ancak bu modelimizi özel kılan en önemli ayrıntısı teleskopik bir sistem ile çalışıyor olmasıdır. Bu da kullanımının daha kolay olduğu anlamına gelmektedir. Bu şemsiye modelimizin açılması için tek yapılması gereken ise çevirme kolunu kullanmaktadır. Çevirme kolunu hareket ettirerek şemsiye kolayca açılabilir ve kapanabilir. Bu sayede herhangi bir şekilde güç harcamanıza, ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Kullanımı kolay ve temizdir.

 8 kollu bir iskelet sistemine sahip olan tulibella square şemsiye modelimiz pek çok hava koşulunda devrilmemek için özel ayak yapısına sahiptir. Bilindiği gibi oldukça iyi bütçe ayrılarak satın alınan plaj ya da deniz kenarı şemsiye modellerinin bazılarının ortak sorunu aşırı bir rüzgar olduğunda uçup gitmesi ya da devrilmesidir. Bu soruna karşın tulibella square şemsiye modelimiz ise tamamen güçlü sabit bir yapıya sahip olması ile ön plana çıkmaktadır. Öyle ki değişken hava koşullarında dayanıklılık gösterecek uygun malzeme yapısına ve yapısal özelliklere sahiptir. Bu sayede yağmur yağdığında sıvı geçirmeyen kumaşı ile alanın kuru kalması sağlanırken, şiddetli rüzgar olduğunda da şemsiyenin üst kısmında yer alan hava akış kanalları sayesinde rüzgarın şemsiyenin yönünü, duruşunu etkilemeden akmasını sağlar. Bu sayede oldukça dayanıklı bir şemsiye modelidir ve bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

 Tulibella Square şemsiye modelimizi diğer pek çok modelden ayıran en önemli özelliklerinden birisi de istenilen RAL renklerine boyanabilir olmasıdır. Boyama işleminde ya da sonrasında en ufak bir şekilde hasar olması söz konusu değildir. Nitekim kullanılan boya cinsi; şemsiyenin yapısına ve kullanışlığına zarar vermeyen bir boya türüdür. Bu bağlamda firmamız ile irtibata geçtiğinizde özel bir RAL rengi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kullanım amacınız, alanınız doğrultusunda en ideal renk seçimini yapabilir ve tulibella square şemsiye modelinizi talep edebilirsiniz.

 Şemsiye modelimizin kumaşı ise akrilik malzemeden imal edilmektedir. Akrilik olması sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstermektedir. Kolay kolay kirlenmeyen ve kirlense bile kolayca temizlenebilen bir yapıdadır. Bu sayede uzun ve yoğun kullanımlarda dahi yeni gibi görünür. Bununla birlikte akrilik kumaş özelliğinin en önemli avantajlarından birisi de sıvı geçirmez özelliğidir ki bu sayede yağmurun yağması gibi durumlarda alanın (yağmurun geliş açısına göre) kuru kalmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar boyu memnun kalacağınız ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?