Sandalye Minderi

Minderler

Sandalye Minderi

Sandalye minderi ile yaşam alanlarınıza etkileyici ve şık dokunuşlar yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun zamandır kalitesinden ödün vermeden minder üretimi yapan Karakaya Branda, sektörde edindiği yeri korumaktadır. Müşterilerinin isteklerini ve taleplerini hızlı bir şekilde değerlendiren şirketimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak en kaliteli ürünleri en uygun fiyat avantajları ile sunmaktadır.

Kullanışlı ve Şık Sandalye Minderleri

Bulunduğunuz ortama farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak ufak detayları güçlü bir şekilde tamamlayan firmamız, son dönemlerde büyük ilgi gören sandalye minderleri konusunda ustalaşmıştır. Kullanımı ile konforlu ve ideal çözümler sunan bu minderlerin şekilleri, ebatları ve renkleri isteğinize göre değişebilmektedir.

Renkli desen ve baskıları konforu ile taçlandıran sandalye minderlerimizi istediğiniz her alanda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kafe ya da çay bahçesi gibi mekânlarınızı renklendirerek müşterilerinizi etkilemek istiyorsanız, sandalyelerinizin modeline ve rengine uygun minderleri tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonu canlandıracak özelliklere sahip sandalye minderi modelleri ile kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz. Deneyimli bir ekibe sahip olan firmamız, mekânlarınızın ölçülerine ve şekillerine göre tasarladığı minderler ile yeni ortamlar yaratmanıza yardımcı oluyor.

Model ve renk zenginliği ile her ortama rahatlıkla ayak uydurabilen sandalye minderleri sandalyeler ile beraber salıncak ve tabureler üzerinde de kullanılabilmektedir. Yumuşak yapısı ile konforlu bir oturma deneyimi yaşatan minderler vücudunuzu acıtacak engellerin önüne geçmektedir.

Kafe ve bahçe gibi yerler dışında ofis ortamlarında da sandalyelerin bel bölümleri için kullanılan bu minderler sayesinde verimli çalışmalara imza atabilirsiniz. Tüm müşterilerinin rahatını düşünen firmamız, en kaliteli malzemeleri kullanarak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Ekonomik ve Şık Sandalye Minderi Modelleri

Rahatlığı şık tasarım ile harmanlayan ekibimiz, dekorasyonlarınıza etkileyici bir konsept kazandırmanız için elinden geleni yapmaktadır. Hem konfordan hem de şıklıktan vazgeçemeyenlerin adresi olan Karakaya Branda, ekonomik sandalye minderleri ile gittiğiniz her ortama konforu götürmenize yardımcı oluyor.

Hayalinizdeki tasarımı işyerlerinize ya da yaşam alanlarınıza yansıtmak için bulunmaz bir fırsatı ayağınıza kadar getiriyoruz. Samimi bir ortam yaratarak keyifli anlar geçirmenizi sağlayacak sandalye minderi modellerimiz için sizleri bekliyoruz. Müşterilerine daima özenli davranan ekibimiz, isteklerinizi dikkatli bir şekilde dinleyerek önerilerini iletmektedir.

Sandalye minderlerimizin en önemli özelliklerinden biri de kolay yıkanabilir olmasıdır. Kolay kolay kirlenmeyen kumaş yapımız sayesinde yıkama zorunluluğunu ortadan kaldırıyoruz. Ancak kir toplamasa da minderleri yıkamak isteyen müşterilerimizi düşünerek yıkanabilen ve yıpranmayan bir kumaş kullanıyoruz.

Bireysel ihtiyaçlar dışında toptan sandalye minderleri için de firmamız hizmet vermektedir. Otel, spor salonları, kafeler, çay bahçeleri gibi her türlü kalabalık ortamlarda kullanılabilecek sandalye minderlerini karşılayacak kapasiteye sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu nedenle çekinmeden ekibimizi arayabilir ve ihtiyacınız olan minder sayısını iletebilirsiniz.

Hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen minderlerde farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Dış mekânlarda kullanılacak minderler için sudan etkilenmeyen kumaşlar tercih edilmektedir. Bu sayede kafe ya da çay bahçesi gibi sandalyelerin dışarıda olduğu ortamlarda yağmur yağsa da telaşlanmanıza gerek kalmıyor.

Dış alanlarda kullanılacak minderlerin güneş ışınlarına karşı dayanıklı olmasına da dikkat ediyoruz. Kaliteli kumaşlarımız ultraviyole ışınları nedeni ile solma gibi bir sorun ortaya çıkarmaz. Bu sayede uzun süre minderlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Bahçeleriniz, balkonlarınız ya da mutfaklarınızda keyifli dakikalar geçirmek için tasarladığınız dekorasyonlarınızı renkli sandalye minderlerimiz ile hareketlendiriyoruz. Sandalyelerin sert yapısından vücudunuzun etkilenmesini engelleyen minderlerimiz konforunuzu en iyi şekilde sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak nakışlı ya da baskılı özel logolu minderler de tasarlıyoruz. Her türlü isteğinizi yerine getiren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?