Promosyon Reklam Minderi

Minderler

Promosyon Reklam Minderi

Promosyon reklam minderi konusunda uzman olan firmamız, kurumsal isteklerinizi en hızlı ve en iyi şekilde karşılamaktadır. İstediğiniz tüm renk ve ebatlarda tasarladığımız ürünlerimizin üzerine firmanızın logo & isim & telefon gibi bilgilerinizi işliyoruz. Firmaların tanıtım işlemlerini ekonomik olarak yapmasını sağlayan Karaya Branda hizmetlerinden yararlandığınız için asla pişman olmayacaksınız.

Firmanızın Tanıtımını Ekonomik ve Dikkat Çekici Bir Şekilde Yapın

Ürünlerini ya da hizmetlerini daha geniş kitlelere duyurmak isteyen firmalar için promosyon reklam minderleri eşsiz bir fırsattır. Firmanızın tanıtım aktivitesini yapabileceğiniz reklam minderleri ile hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize duyurabilirsiniz.

Reklam amacı ile kullanmak istediğiniz her türlü boyut ve şekilde minderler hazırlanmaktadır. Minder tasarımlarında firmanızın hizmetine ve satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlere uygunluğa dikkat edilmektedir. Bu aşamada siz değerli müşterilerimizin de fikirleri alınarak isteklerinize uygun bir model üretilmektedir.

25 yıldan uzun süredir demir doğrama ve ferforje alanında faaliyet gösteren firmamız, 2011 yılından bu yana branda ve tente bölümlerinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Kalitesi ile adından daima söz ettiren firmamız, deneyimli ekibi ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamıştır. İstanbul ve genelinde en çok tercih edilen adres olan Karakaya Branda, hizmet ağını İstanbul dışına da taşımayı başarmıştır.

Reklam amacı ile kullanılacak olan promosyon reklam minderi çeşitleri bambu minderi, yer minderi veya bahçe minderi gibi seçeneklere sahiptir. Son derece ekonomik olan bu minderlerle potansiyel müşterilerinizin hepsine ulaşarak memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Özel Üretim Promosyon Reklam Minderleri

Mutlu müşteri sayısını her geçen gün artıran firmamız, istek ve talepleri göz önüne alarak en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Hedeflerine kısa sürede ulaşan ekibimizin özenli ve kaliteli hizmetlerinden sizlerde memnun kalacaksınız.

Özel üretim çalışmaları yürüten firmamız, klasik promosyon reklam minderi çeşitleri arasından istediğinizi bulamadığınız zaman özel üretime geçmektedir. İsteklerinizi ekibimize ileterek hayalinizde tasarladığınız reklam minderine kavuşabilirsiniz.

Baskı kalitesi ile herkesin beğenisini kazanan ürünlerimiz her mekâna uygun olacak şekilde üretilmektedir. Özel logo baskılı minderlerimizin üzerine istediğiniz resim ya da yazıyı ekleyebiliyoruz. Firmalara özel olarak hazırladığımız bu modellerimiz ile müşterilerinizi etkilemeyi başaracaksınız.

Baskılı olarak tasarlanan minderlerimizi de inceleyebilirsiniz. Yer minderi olarak da kullanılabilen minderlerimizi promosyon amacı ile dağıtabilirsiniz. Bu sayede daha fazla müşteri kitlesine ulaşarak tanıtımınızı yorulmadan ve büyük ücretler ödemeden yapabilirsiniz.

Uzun zamandır sektördeki yerini koruyan firmamız titiz çalışmaları ile müşteri sayısını sürekli artırmaktadır. Sizlerde mutlu ve memnun müşterilerimiz arasında girmek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal istekleri daima önemseyen ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda firmanızın ismini, logosunu ve her türlü bilgiyi armut minderler üzerine işleyebilmektedir. Kafe, restoran, plaj, otel, çay bahçesi, spor merkezleri, SPA merkezleri, yüzme havuzları, kreş gibi alanlarda kullanılabilecek yer minderleri üretilmektedir. İstediğiniz model ve renk ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasiteye sahip olan ekibimizin tasarımlarını çok beğeneceksiniz.

Zarif ve lüks bir kullanıma sahip olan minderler iki taraflı olarak kullanılabilmektedir. Güneş ışınlarına son derece dayanıklı kumaşlardan tasarlanan minderleri güven içerisinde kullanabilirsiniz. Kumaşlarımız su geçirmeyen özelliğe sahip olduğu için minderleri dış mekânlarda da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yer minderleri fermuarlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede istenildiği zaman dış kısmı çıkarılarak yıkanabilmektedir. Birçok alanda rahatlıkla kullanılabilecek promosyon reklam minderlerinin farklı modellerini firmamız bünyesinde bulabilirsiniz.

Her zevke ve ihtiyaca hitap eden ürünlerimiz arasında yastık minderleri, sandalye minderleri, koltuk minderi, armut minderi, şark köşeleri minderi gibi seçenekler mevcuttur. İhtiyacınızı ve beklentilerinizi karşılayacak tasarımlarımız için zaman kaybetmeden bizi arayın.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?