Manuel Telescopic Yuvarlak Şemsiye

Manuel Telescopic Yuvarlak Şemsiye

Şemsiyeler

Manuel Telescopic Yuvarlak Şemsiye

Şemsiye modelleri arasında; cafe, eğlence mekanı, havuz gibi alanlar için kullanıma son derece uygun bir şemsiye modelimizdir. Bu nedenden dolayı bu tarz işletmeler için ideal seçim arayan müşterilerimize sıkça önerdiğimiz modeller arasında gelmektedir. Manuel Telesopic Yuvarlak şemsiye modelimiz oldukça şık ve kullanışlı bir modeldir.

 

Bu şemsiye modelimizi tercih etmeniz için en önemli sebeplerden birisi ise güçlü bir yapısı olmasıdır. 8 kollu olması sayesinde kumaş gerginliği en ideal seviyededir. Kolların bulunduğu kısım aynı zamanda rüzgarın rahatça dolaşabileceği kısım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yapısal özellikleri sayesinde rüzgarlı havalarda dahi güçlü kalabilmektedir. Uygun altlık kullanımı önemli olduğundan dolayı, sizlere satışa sunduğumuz bu şemsiye modelimiz için özel olarak imal edilmiş altlığı da beraberinde sizlere satışa sunmaktayız.

 

İşletmeniz için güneşten korunulan bir alan ortaya çıkartırken aynı zamanda dekorasyondan da ödün vermek istemiyorsanız ideal bir seçimdir. Alüminyum malzeme yapısı olması sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstereceği gibi tasarım bazında özelleştirilmeye de imkan sağlamaktadır. Öyle ki standart renk olarak sizlere alüminyum renkte satışa sunmaktayız ancak özel talebiniz olması durumunda beyaz ya da eloksal renk olarak da imal edebilmemiz mümkün olmaktadır.

 

Bu şemsiye modelimiz manuel olduğundan dolayı açılması için güç kullanmak gerekiyor. Ancak bu durum; şemsiyenin kullanımının zor olduğu anlamına gelmiyor. Yapmanız gereken tek şey gövde kısmında yer alan sabitleme mandalını yukarıya doğru kaldırmaktır. Bu sayede ideal yükseklik için kolayca ayar yapabilir ve şemsiyeyi açık bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Bu sayede artık gölge alanın kullanımını sağlayabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmasın çünkü rüzgar akışını sağlayan bir yapıya sahip olması sayesinde zor koşullarda da dayanıklılık gösterecek bir yapıdadır.

 

Sizlere satışa sunduğumuz tüm ürünlerimizde olduğu gibi manuel telescopic yuvarlak şemsiye modelimizde de malzeme kalitesini ön planda tutmaktayız. Nitekim sizlere satışa sunduğumuz her bir ürünümüz 2 yıl garantili olmaktadır. Bu garanti süresinin sağlanması ise ancak kaliteli bir malzeme ile mümkün olmaktadır. Bu bağlamda şemsiye modelimizin iskelet yapısının dünya çapında onaylanmış alüminyum malzemeden imal edilmiş olduğuna ve kumaş yapısının da; güneş, rüzgar, yağmur gibi pek çok hava koşulunda dayanıklılık gösteriyor olduğuna dikkat çekmek istiyoruz. Bu sayede sizlere uzun yıllar boyunca güven içerisinde kullanabileceğiniz bir şemsiye modeli satışa sunmaktayız. Hem kullanışlı hem de şık bir yapısı ile pek çok alanda rahatça kurabileceğiniz şemsiye modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Manuel Telescopic Kare Şemsiye

Şemsiyeler

Manuel Telescopic Kare Şemsiye

Manuel teleskopik kare model şemsiyemiz kuş bakışı bakıldığında “kare” sembolünü yansıtmaktadır. Bu nedenden dolayı kare olarak tanımlanmıştır. Kategori dahilinde yuvarlak olan modelini de bulabilmeniz mümkündür. Genellikle sahil kenarı işletmelerin tercih ettiği bu şemsiye modelimiz bir teleskop gibi işlevselliğe sahip olduğundan dolayı, “telescopic” olarak adlandırılmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır ve tasarımı sayesinde pek çok türden işletmelerde ve hatta kişisel alanlarda da tercih edilebilir niteliktedir.

 8 kollu bir iskelet yapısı bulunmaktadır. Bu sayede sizler emniyet mandalı ile şemsiyenizi en ideal seviyede açabilir ve gerebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında müşterileriniz için kullanışlı bir açık alan ortaya çıkarmanız için son derece ideal olmaktadır. Ancak bu şemsiye modelimizin işe yarar özelliğini sadece gölgelik alan ortaya çıkarıyor olması şeklinde kısıtlamamız doğru değildir. Çünkü sahip olduğu “sıvı geçirmez” özellikteki akrilik kumaşı sayesinde ani, beklenmedik bir anda yağan yağmurdan da koruyucu özelliğe sahiptir. Gövdenin üst kısmında yer alan hava kanalları sayesinde sert rüzgarların esip geçmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede en kuvvetli rüzgarda bile şemsiyenin hasar görmesi, uçup gitmesi ya da düşmesi gibi beklenmedik durumlar meydana gelmez.

 Alüminyum malzeme yapısına sahip olan manuel telescopic kare şemsiye modelimiz uzun yıllar boyunca kullanıma uygun bir malzeme yapısına sahiptir. Bütçenizi iyi bir ürün ile değerlendirmek en doğru tercihtir. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz bu ürün kaliteli malzemeye sahip olması ile en az 2 yıl garanti verdiğimiz bir üründür ancak normal kullanım şartlarında hem iskelet hem de kumaş malzemesinin dayanıklılık ömrünün 5 yıla kadar olduğunu da belirtmek isteriz. Nitekim bu sayede paranızın hakkını sonuna kadar veren bir ürünümüzdür.

Kullanımı zor ve sizi uğraştıran şemsiye modelleri ile uğraşmayın çünkü manuel telescopic kare model şemsiyemizin kullanımı son derece basittir. Yetişkin bir insanın hafif bir şekilde güç kullanarak sabitleme mandalını yukarıya doğru kaldırması yeterli olmaktadır. Bu sayede şemsiye hemen açılmaktadır ve özel ayar yapılarak şemsiye sabitlenebilmektedir.

 Tamamen emniyetli bir kullanım için tasarlanmıştır. Sizler sabitleme mandalını uygun seviyede sabitlersiniz ve uygun altlık sayesinde şemsiyeniz zorlu koşullarda da dayanıklılık gösterir. Beklenmedik bir anda şemsiyenin düşmesi durumu söz konusu değildir. Rahatlıkla kullanılabilir, görüş alanı geniş ve aynı zamanda geniş bir alanın güneşten korunmasını sağlayacak türden bir modeldir. Sizlere farklı ölçüler dahilinde satışa sunmaktayız. Bu bağlamda teknik özellikler kısmından ölçüleri incelemenizi öneriyoruz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Sunminium Round Şemsiye

Şemsiyeler

Sunminium Round Şemsiye

Sunnminium Round oldukça kullanışlı bir şemsiye modelidir. İşletmeler için tercih edilebileceği gibi kişisel kullanım alanlarında da idealdir. Yapısal özellikleri gereği, özellikle de güneş ışınlarına karşı dayanıklılık gösteriyor olması sayesinde, güneşli günlerde gölgelik açık alan oluşturmak isteyen bireyler ve topluluklar için ideal bir seçimdir. Bu nedenden dolayı bu şemsiye modelimizin kullanıcı kitlesi sadece kişisel değil aynı zamanda kurumsal müşterilerimiz de olmaktadır. Nitekim; otel, eğlence merkezi, bar gibi işletmelerin açık alanlarında müşterilerin en ferah bir şekilde ağırlanması için ideal bir seçim olmaktadır. Bu sayede gölgelik bir alanda bulunan müşterilere servis yapmak, müşterilerin işletme bünyesinde daha fazla zaman geçirebilmeleri ve bununla birlikte iletişim kurabilmeleri mümkün olmaktadır. Sunnminium Round şemsiye modelimiz oldukça şık ve kullanışlı olması nedeniyle sadece işletmeler için değil aynı zamanda çeşitli açık hava organizasyonları için de ideal bir seçim olmaktadır. Bu bağlamda şemsiye modelimizin ideal ölçülerde satışa sunuluyor olduğunu belirtmek isteriz. Ürünün teknik detaylar kısmına göz attığınız zaman ölçüleri ayrıntılı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz en doğru şemsiye modelini tercih ediyor olduğunuzdan emin olursunuz.

 Kaliteli malzeme denildiğinde akla ilk gelen şirketimiz, sizlere satışa sunduğu şemsiye ürünlerinin uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstereceğine de garanti vermektedir. Normal koşullarda 5 yıla kadar dayanabilen malzeme kalitesine sahip olan sunnminium round şemsiye modelimiz, sizlere 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Gölgelendirmek istediğiniz açık alan neresi olursa olsun, bu model tam olarak beklentilerinizi karşılamak için geliştirilmiştir. Kullanımı son derece basit ve tasarımı oldukça şık olmasıyla beğeninizi kazanacaktır.

 8 kollu alüminyum malzemeden geliştirilen bir iskelete sahip olması ile hem rüzgarlı havalarda dayanıklılık göstermekte hem de şemsiyenin kolay bir şekilde açılıp, kapanmasını sağlamaktadır. Özellikle de herhangi bir işletme bünyesinde tercih edilecek bir şemsiye modelinin kullanışlı olmasına önem verilmektedir. Bununla birlikte malzemenin uzun süreli dayanıklılık göstermesi de önemli bir husustur. İşte sizlere satışa sunduğumuz sunminium round şemsiye modelimiz tam olarak bu beklentilerinizi karşılamaktadır. Günde onlarca kez açıp kapatabileceğiniz ve buna rağmen en az 2 yıl boyunca eskimeden kullanabileceğiniz bir malzeme yapısına sahiptir. Bu sayede işletmeniz için uzun yıllar boyu dayanacak bir malzeme seçimi yapmış oluyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan bu model sizi asla yarı yolda bırakmaz. Firmamız sizlere yıllardan beri olduğu gibi şimdi de güvenli satış hizmeti vermektedir.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Tulibella Square Şemsiye

Şemsiyeler

Tulibella Square Şemsiye

Diğer şemsiye modellerimiz ile bir kıyaslama yaptığımız zaman tulibella şemsiye modelimizin ciddi farklılıkları olmadığını söyleyebiliriz ancak bu modelimizi özel kılan en önemli ayrıntısı teleskopik bir sistem ile çalışıyor olmasıdır. Bu da kullanımının daha kolay olduğu anlamına gelmektedir. Bu şemsiye modelimizin açılması için tek yapılması gereken ise çevirme kolunu kullanmaktadır. Çevirme kolunu hareket ettirerek şemsiye kolayca açılabilir ve kapanabilir. Bu sayede herhangi bir şekilde güç harcamanıza, ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Kullanımı kolay ve temizdir.

 8 kollu bir iskelet sistemine sahip olan tulibella square şemsiye modelimiz pek çok hava koşulunda devrilmemek için özel ayak yapısına sahiptir. Bilindiği gibi oldukça iyi bütçe ayrılarak satın alınan plaj ya da deniz kenarı şemsiye modellerinin bazılarının ortak sorunu aşırı bir rüzgar olduğunda uçup gitmesi ya da devrilmesidir. Bu soruna karşın tulibella square şemsiye modelimiz ise tamamen güçlü sabit bir yapıya sahip olması ile ön plana çıkmaktadır. Öyle ki değişken hava koşullarında dayanıklılık gösterecek uygun malzeme yapısına ve yapısal özelliklere sahiptir. Bu sayede yağmur yağdığında sıvı geçirmeyen kumaşı ile alanın kuru kalması sağlanırken, şiddetli rüzgar olduğunda da şemsiyenin üst kısmında yer alan hava akış kanalları sayesinde rüzgarın şemsiyenin yönünü, duruşunu etkilemeden akmasını sağlar. Bu sayede oldukça dayanıklı bir şemsiye modelidir ve bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

 Tulibella Square şemsiye modelimizi diğer pek çok modelden ayıran en önemli özelliklerinden birisi de istenilen RAL renklerine boyanabilir olmasıdır. Boyama işleminde ya da sonrasında en ufak bir şekilde hasar olması söz konusu değildir. Nitekim kullanılan boya cinsi; şemsiyenin yapısına ve kullanışlığına zarar vermeyen bir boya türüdür. Bu bağlamda firmamız ile irtibata geçtiğinizde özel bir RAL rengi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede kullanım amacınız, alanınız doğrultusunda en ideal renk seçimini yapabilir ve tulibella square şemsiye modelinizi talep edebilirsiniz.

 Şemsiye modelimizin kumaşı ise akrilik malzemeden imal edilmektedir. Akrilik olması sayesinde uzun yıllar boyunca dayanıklılık göstermektedir. Kolay kolay kirlenmeyen ve kirlense bile kolayca temizlenebilen bir yapıdadır. Bu sayede uzun ve yoğun kullanımlarda dahi yeni gibi görünür. Bununla birlikte akrilik kumaş özelliğinin en önemli avantajlarından birisi de sıvı geçirmez özelliğidir ki bu sayede yağmurun yağması gibi durumlarda alanın (yağmurun geliş açısına göre) kuru kalmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar boyu memnun kalacağınız ürünlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Sunminium Square Şemsiye

Şemsiyeler

Sunminium Square Şemsiye

İşletmeniz için tercih edebileceğiniz oldukça şık bir şemsiye modelidir. Sunminium Square, kullanım alanınız doğrultusunda özel ölçülerde imal edilebilmektedir. Teknik detaylar kısmında ölçüleri ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Sunminium Square şemsiye modelimiz özellikle de yaz ayı boyunca faaliyetlerini sürdürmekte olan işletmeleri hedeflemektedir. Müşteriler için zaman geçirebilecekleri, rahat nefes alabilecekleri, kullanışlı bir açık alanın sağlanması önemli bir husus olmaktadır. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz model tam olarak beklentileri karşılamaktadır. Kaliteli kumaş yapısı sayesinde güneşin en yakıcı olduğu saatlerde bile kullanılabilir açık, gölgelik alanlar sağlanabilmektedir. Bu sayede insanlar açık havada, serin bir şekilde zaman geçirebilirler.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz bir diğer önemli ayrıntı da tasarım ile ilgilidir. Pek çok şemsiye modelimiz gibi sunminium square şemsiye modelimiz de özelleştirilebilir renklere sahip olmasıyla tercih sebebi olmaktadır. Öyle ki sizlere genellikle talep gören beyaz renk ile satış gerçekleştiriyoruz. Beyaz elektrostatik boya ile boyanmış modelimiz son derece şık ve aynı zamanda kullanışlıdır. Bu denli başarılı bir tasarıma sahip olması sayesinde bir çok alanda da tercih edilmektedir.

Polyester ya da oferin kumaş tiplerinden tercih ettiğiniz ile imalatı gerçekleştirilen şemsiye modelimiz uzun yıllar boyu dayanıklılık gösterecek bir yapıdadır. Bu bağlamda sizleri her daim memnun edeceğinden eminiz ve işletmeniz için en iyi ekipman tercihi olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Kullanımı konusunda ise çok basit olduğunu dile getirmek isteriz. Yapmanız gereken tek şey, sabitleme borusunun hemen üst kısmında (gövde kısmında) yer alan sabitleme mandalını kullanmaktır. Bu mandal sayesinde kolay bir şekilde şemsiyeyi açabilir ve aynı zamanda da kapatabilirsiniz. Kullanımı çok basit bir şemsiye modeli ve aynı zamanda güçlü bir yapısı vardır.

İskeletin güçlü olmasını sağlayan bazı malzemeler plastiktir. Ancak bu malzemelerin plastik olması sizleri yanıltmasın çünkü bu malzemeler; POLYAMID PA6 PRIME ham maddeden imal edilmiştir ki bu ham madde dünya çapında ilgili kurumlardan yeterli kalite onayı almış bir maddedir. Dolayısıyla da ürünün uzun ömürlü olacağından emin olabilirsiniz. Sizlere 2 yıl garantili olarak satışa sunduğumuz bu ürünümüz normal koşullarda ise 5 yıla kadar dayanıklılık gösteren bir malzeme yapısına sahiptir. Bu bağlamda sizlere kalite konusunda tereddüt etmeyeceğiniz bir şemsiye modeli satışa sunuyor olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Tamamen güvenli ödeme alt yapısı ile başka hiç bir sitede bulamayacağınız uygun fiyat dahilinde satın alabilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Tulibella Round Şemsiye

Şemsiyeler

Tulibella Round Şemsiye

Her koşulda kullanıma uygun bir şemsiye modeli arıyorsanız tulibella round aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. 8 kollu yapısı ile kumaş en ideal gerginlikte ayarlanabilmektedir. İşletmeler için ideal olabildiği gibi kişisel alanınızın gölgelendirilmesinde de kullanabileceğiniz bir şemsiye modelidir. Diğer şemsiye modellerine kıyasla daha şık bir duruşa sahiptir ve kullanım şekli bakımından da daha anlaşılabilir bir yapıdadır. Çünkü bu şemsiye modelini açık, kapatmak istediğiniz zaman tek yapmanız gereken kolu çevirmektir. “Çevirme kolu” olarak tanımladığımız özel bir aksanı bulunmaktadır ki şemsiye modelimizin grafiklerini incelediğinizde de bu kolu ayrıntılı bir şekilde görebilmeniz mümkündür. Şemsiye modelimizin aynı zamanda farklı ölçüler dahilinde satışa sunulmakta olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bu sayede kullanılacak alan için en ideal ölçülere sahip tulibella round şemsiye modelini talep edebilirsiniz. Sizlere satışa sunduğumuz standart ölçü ve ebatları görüntülemek için şemsiye modelimizin teknik ayrıntılar kısmına bakabilirsiniz.

 Tulibella Round şemsiye modelinin şık olmasını sağlayan en önemli etkenlerin başında da tasarımının özelleştirilebilir olması gelmektedir. Bu sayede kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda RAL renk seçeneklerinden dilediğiniz bir tanesini tercih edebilir ve bu sayede sizin için en ideal bir renk ile şemsiye modelinizin boyanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha şık bir model sizlere ulaştırılmış olacaktır.

 Başka bir yerde bulamayacağınız bu özel şemsiye modelimiz son derece sağlam bir yapıya sahiptir. 2 yıl garantili olarak satışa sunulmasına rağmen malzeme kalitesinin en az 5 yıl boyunca dayanıklılık göstereceğinden emin olabilirsiniz. Alüminyum, kaliteli plastik ve akrilik kumaş malzemelerin belirli oranlarda kullanıldığı bir şemsiye modelidir ve bu malzeme özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

 Şemsiye modelimiz ile birlikte uygun nitelikte altlık da sizlere ulaştırmaktayız. Bu altlık özel olarak şemsiyenizin her koşulda sağlam bir şekilde durabilmesi için tasarlanmıştır. Bu sayede kullanım süreciniz boyunca değişen hava koşullarında dahi şemsiye modeliniz ayarladığınız şekilde kalmaya devam edecektir.

 En ideal şemsiye modeli seçiminde işinizi şansa bırakmayın. Nitekim özellikle de işletmelerin müşteri memnuniyetini sağlamak adına ne denli iyi bir şemsiye seçimi yapmaları gerektiğinin farkındayız. Bu bağlamda sizlere satışa sunduğumuz Tulibella Round şemsiye modelimiz tam olarak beklentilerinizi karşılayacak bir model olmaktadır. Güvenilir firmamız sizlere güvenli alışveriş sistemi sunmaktadır ve bu sayede ihtiyaç duyduğunuz bu modeli uygun fiyat dahilinde kolay bir şekilde satın almanıza imkan sağlamaktadır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Teleskopik Şemsiye

Şemsiyeler

Teleskopik Şemsiye

Teleskopik şemsiye Yaz aylarında açık alanları gölgelendirmek için tercih edebileceğiniz farklı boyutlardaki şemsiye modelleridir. Sadece Yaz aylarında değil, sahip olduğu uygun malzemesi sayesinde yağmurlu havalarda da koruma sağlamaktadır. Teleskopik şemsiye hem işletmeler hem de bireysel müşteriler tarafından tercih edilebilen şemsiye modelidir. İhtiyaç duyulan açık alana kolayca yerleştirilir ve böylece dört mevsim boyunca koruma sağlar. Özellikle de Yaz aylarında güneşin yakıcı ışınlarından korunmak ve açık alanı gölgelendirmek için ideal bir seçenektir.

Teleskopik şemsiyenin kullanımı da oldukça kolaydır. Sahip olduğu kolu ile şemsiyeyi yönetirsiniz. Bu şemsiyenin en önemli özelliklerinden birisinin ise oldukça geniş alanları başarılı bir şekilde gölgelendiriyor ve aynı zamanda yağmurdan koruyor olmasıdır. Dolayısıyla pek çok alanda tercih edilmektedir.

Bu şemsiyenin farklı hava koşullarında dayanıklı olmasını sağlayan ise kullanılan malzemesidir. Bu malzemelerden birisi olarak kumaş kalitesinden bahsedebiliriz. Karakaya Tente olarak sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizlere akrilik kumaş olarak bilinen kumaş tipinden geliştirilen şemsiye ve tente sistemlerini sunmaktadır. Dolayısıyla sizlere sunduğumuz teleskopik şemsiye de akrilik kumaşa sahip olup, bu sayede dört mevsimin hava şartlarına karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu da genel olarak şemsiyenin kullanım süresini en az 5 yıl olarak ifade etmemizi sağlıyor.

Firmamız ile iletişime geçerek, büyük şemsiye siparişinde de bulunabilirsiniz. Büyük şemsiyelerin kurulumu ve montajı tamamen firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olup, oldukça basit bir işlemdir. Şemsiyenin kurulumu gerçekleştirildikten sonra yerini değiştirmek istediğinizde, ayak kısmında bulunan kilidi açmanız yeterli olacaktır. Sonrasında dilediğiniz gibi kolayca farklı alanlara kurabilirsiniz.

Karakaya Tente olarak sektörde kaliteli malzeme ve profesyonel işçiliğe önem veriyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlıyoruz. Bunun için fiyatlandırmayı olabilecek en makul seviyede tutuyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere makul fiyatlar ile şemsiye kurulumunu gerçekleştirmekteyiz ancak burada şemsiye sistemi için özelleştirmeler de söz konusu olduğundan, fiyat konusunda kesin bir bilgi veremiyoruz. Sizlerin bu şemsiyeyi kullanım alanı ve ne tür malzemeden olmasını talep edeceğinize göre kesin bir fiyat belirleyebiliriz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Blubrella Square Şemsiye

Şemsiyeler

Blubrella Square Şemsiye

Balkonda, havuz kenarında, bahçenizde veya reklamlarınızda kullanmanız için üretilmiş dört kollu kare alüminyum şemsiyedir. Sipariş edeceğiniz şemsiyenin alüminyum gövde rengini dilerseniz beyaz, dilerseniz eloksal olarak seçebilirsiniz. Şemsiyelerimiz dünya standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. İskelette bulunan plastik parçalar kırılmaya karşı iki yıl garantili ABS ve POLYAMİD PA6 PRİME hammadde kullanılarak üretilmiştir.

Şemsiyenizin rüzgar tahliyesi tepe kısmında bulunan hava pencereleriyle yapılabildiği için rüzgarlı havalarda bile güvenle kullanabilirsiniz. Birbirine geçebilen çift boruları mandal sistemiyle sıkıştırarak istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kullanımı çok basittir. Orta boru üzerinde bulunan kolların bağlı olduğu ana gövdenin yukarı doğru sürülmesiyle kolların ters açıda kumaşı germesi neticesinde şemsiyeniz otomatik olarak sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

Şemsiyelerimiz Uygun altlık ve 160gr akrilik kaplamalı polyester / 250gr alefin kumaş malzemeleriyle 5 yıl garantili olarak sizleri yıllarca güneşten koruyabilir.

İstanbul ve çevresinde ev, iş yeri, yazlık, vb. mekânların sahibi iseniz sizlere şemsiye sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile işini yapan profesyonel ekibimizden bahsetmek gerekir. Firmamızın ortaya koyduğu farklı çeşitte malzemelerden yapılmış şemsiye sistemleri ile farklı ihtiyaçları karşılamayı amaçlamak mümkündür. Bu şemsiye sistemlerini ayrıca çok ekonomik olacak bir şekilde montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak, bu konuda tüm işi bize bırakarak şemsiyesistemleri için çalışmamızı bitirmemizi bekleyebilirsiniz. İstanbul şemsiyeci sizlere kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sürecek kullanım garantisini de sunmaktadır. Bu sayede şemsiyeniz de meydana gelecek beklenmeyen aksiliklerde firmamız gerekli olan girişimleri yerine getirerek bu konuda mağduriyetinizi önleme konusunda elinden geleni yapacaktır.

 

   Karakaya Şemsiye, montajının yapıldığı yere hangi amaçla kuruldu ise o amacı yerine getirmek ve özellikle evde sevdiklerinizi, iş yerinde de müşterilerinizin aşırı sıcak sebebiyle bunalmalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Sizler de İstanbul ve çevresinde iseniz Şemsiye sistemleri İstanbul firmasına başvurarak gerekli yardımı alabilir, şemsiye ihtiyacınızın ne olduğunun anlaşılması için teknik ekiplerimiz tarafından yapılacak keşif işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında her türlü bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Bond Square Şemsiye

Şemsiyeler

Bond Square Şemsiye

Bahçenizde, havuz kenarında,  retaurant veya kafelerde olumsuz güneşten korunmak için üretilmiş, alüminyum 8 kollu kare şemsiyedir.  Eloksal kaplamalı veya beyaz renkli elektrostatik boya ile üretilen  şemsiyelerimizin orta borusu 50mm’dir. İskelette bulunan plastik parçalar kırılmaya karşı iki yıl garantili ABS ve POLYAMİD PA6 PRİME hammadde kullanılarak üretilmiştir.

Şemsiyenizin rüzgar tahliyesi tepe kısmında bulunan hava pencereleriyle yapılabildiği için rüzgarlı havalarda bile güvenle kullanabilirsiniz. Şemsiyenizin ipini aşağıya doğru çektiğinizde şemsiye açılır. Tam açılımı sağladıktan sonra estetik bir görüntü için şemsiye  ipini emniyet plastiğine sabitleyebilirsiniz. İpi serbest bıraktığınızda ise şemsiyeniz rahatça kapanır.

Şemsiyelerimiz Uygun altlık ve 190gr su iticili kaplamalı polyester / 250gr alefin, 300gr akrilik kumaş malzemeleriyle 5 yıl garantili olarak sizleri yıllarca g

üneşten koruyabilir.

İstanbul ve çevresinde ev, iş yeri, yazlık, vb. mekânların sahibi iseniz sizlere şemsiye sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile işini yapan profesyonel ekibimizden bahsetmek gerekir. Firmamızın ortaya koyduğu farklı çeşitte malzemelerden yapılmış şemsiye sistemleri ile farklı ihtiyaçları karşılamayı amaçlamak mümkündür. Bu şemsiye sistemlerini ayrıca çok ekonomik olacak bir şekilde montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak, bu konuda tüm işi bize bırakarak şemsiyesistemleri için çalışmamızı bitirmemizi bekleyebilirsiniz. İstanbul şemsiyeci sizlere kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sürecek kullanım garantisini de sunmaktadır. Bu sayede şemsiyeniz de meydana gelecek beklenmeyen aksiliklerde firmamız gerekli olan girişimleri yerine getirerek bu konuda mağduriyetinizi önleme konusunda elinden geleni yapacaktır.

 

Karakaya Şemsiye, montajının yapıldığı yere hangi amaçla kuruldu ise o amacı yerine getirmek ve özellikle evde sevdiklerinizi, iş yerinde de müşterilerinizin aşırı sıcak sebebiyle bunalmalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Sizler de İstanbul ve çevresinde iseniz Şemsiye sistemleri İstanbul firmasına başvurarak gerekli yardımı alabilir, şemsiye ihtiyacınızın ne olduğunun anlaşılması için teknik ekiplerimiz tarafından yapılacak keşif işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında her türlü bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Blubrella Round Şemsiye

Şemsiyeler

Blubrella Round Şemsiye

Balkonda, havuz kenarında, bahçenizde veya reklamlarınızda kullanmanız için üretilmiş altı kollu yuvarlak alüminyum şemsiyedir. Sipariş edeceğiniz şemsiyenin alüminyum gövde rengini dilerseniz beyaz, dilerseniz eloksal olarak seçebilirsiniz. Şemsiyelerimiz dünya standartlarına uygun şekilde üretilmektedir. İskelette bulunan plastik parçalar kırılmaya karşı iki yıl garantili ABS ve POLYAMİD PA6 PRİME hammadde kullanılarak üretilmiştir.

Şemsiyenizin rüzgar tahliyesi tepe kısmında bulunan hava pencereleriyle yapılabildiği için rüzgarlı havalarda bile güvenle kullanabilirsiniz. Birbirine geçebilen çift boruları mandal sistemiyle sıkıştırarak istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kullanımı çok basittir. Orta boru üzerinde bulunan kolların bağlı olduğu ana gövdenin yukarı doğru sürülmesiyle kolların ters açıda kumaşı germesi neticesinde şemsiyeniz otomatik olarak sabitlenir ve kullanıma hazır hale gelir.

 

Şemsiyelerimiz Uygun altlık ve 160gr akrilik kaplamalı polyester / 250gr alefin kumaş malzemeleriyle 5 yıl garantili olarak sizleri yıllarca güneşten koruyabilir.

İstanbul ve çevresinde ev, iş yeri, yazlık, vb. mekânların sahibi iseniz sizlere şemsiye sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile işini yapan profesyonel ekibimizden bahsetmek gerekir. Firmamızın ortaya koyduğu farklı çeşitte malzemelerden yapılmış şemsiye sistemleri ile farklı ihtiyaçları karşılamayı amaçlamak mümkündür. Bu şemsiye sistemlerini ayrıca çok ekonomik olacak bir şekilde montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak, bu konuda tüm işi bize bırakarak şemsiyesistemleri için çalışmamızı bitirmemizi bekleyebilirsiniz. İstanbul şemsiyeci sizlere kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sürecek kullanım garantisini de sunmaktadır. Bu sayede şemsiyeniz de meydana gelecek beklenmeyen aksiliklerde firmamız gerekli olan girişimleri yerine getirerek bu konuda mağduriyetinizi önleme konusunda elinden geleni yapacaktır.

 

   Karakaya Şemsiye, montajının yapıldığı yere hangi amaçla kuruldu ise o amacı yerine getirmek ve özellikle evde sevdiklerinizi, iş yerinde de müşterilerinizin aşırı sıcak sebebiyle bunalmalarının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Sizler de İstanbul ve çevresinde iseniz Şemsiye sistemleri İstanbul firmasına başvurarak gerekli yardımı alabilir, şemsiye ihtiyacınızın ne olduğunun anlaşılması için teknik ekiplerimiz tarafından yapılacak keşif işlemlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında her türlü bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?