Kasetli Tente

Kasetli Tente

Tenteci

Kasetli Tente

Kasetli tente, genellikle güneşlik veya yağmurluk olarak kullanılan bir tente türüdür. Kasetli tenteler, kendilerine özgü bir kasa veya muhafaza içinde saklanabilen ve dışarıya çıkarıldığında açılan bir tente sistemini ifade eder. Bu kasalar, tentenin korunmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Akıllı Çatı

Tenteci

Akıllı Çatı

“Akıllı çatı tentesi,” çatıya monte edilen ve otomatik kontrol ve ayarlama özellikleri içeren güneşlik veya tente sistemlerini ifade eder. Bu tür tenteler, güneş ışığına, hava koşullarına ve kullanıcı tercihlerine göre otomatik olarak veya uzaktan kontrol edilebilirler.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

PVC Pilsa Branda

Tenteci

PVC Pilsa branda

PVC Pilsa branda; dayanıklı ve su geçirmez yapısı ile birçok alanda kullanılabilen en önemli koruyucu ürünlerden biridir. Bahçe çalışmaları, çiftlikler, dış depo alanları, havuz örtüleri, inşaat alanları, tırlar, kamyonlar, inşaat iskele örtüleri, makine üstü örtüler ve daha birçok alanda ihtiyacınızı karşılayacak PVC brandalar için Karakaya Branda kalitesine güvenebilirsiniz.

 

Yılların Getirdiği Tecrübe İle Tasarlanan PVC Brandalar

 

25 yıldan uzun zamandır branda sektöründe başarılı çalışmalara imza atan firmamız, teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirdiği hizmetleri ile en çok tercih edilen isim olmaya devam etmektedir. Alanında tecrübe sahibi olan usta ekibi ile müşterilerinin beklentilerine uygun üretimler yapan firmamızın kaliteden ödün vermeyen hizmetlerinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

 

Firmamız bünyesinde teknolojik ekipmanlar ile üretilen PVC brandalarımız ultraviyole stabilizör katkılı olup güneş ışınlarına karşı korumaya sahiptir. Bu sayede brandaları uzun süre aynı kalite ve konforda kullanabileceksiniz.

Genelde tır ya da kamyon gibi araçların arkalarının kapanması amacı ile kullanılan PVC brandalar taşıyıcı ve örtü görevi üstlenmektedir. Üretimde kullanılan akrilik kumaşlar sayesinde su geçirmeyen özelliğe de sahip olan brandayı uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Rüzgârın, yağmurun ve güneşin zarar veren etkilerinden koruma özelliğine sahip olan PVC branda modellerimiz istediğiniz ebatlarda üretilmektedir. Yüksek yırtılma mukavemetine sahip olan ürünümüz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız konusunda sizlere garanti veriyoruz.

 

Alev yürümezlik özelliği ile güvenli bir kullanım olanağı sunan ürünlerimizin ekstra soyulmaz yapısına hayran kalacaksınız. İstanbul genelinde popüler kurumsal firmalara sunduğu hizmetleri ile güçlü referanslara sahip olan firmamızın hizmetlerini inceleyerek başarılarımızı görebilirsiniz.

 

Dayanıklılık Gücü Yüksek PVC Branda Hizmetleri

 

Pilsa branda olarak da bilinen PVC brandalar farklı renk seçeneklerine sahiptir. Düşük gramajlı ürünler ile kıyaslandığında son derece dayanıklı olan ürünümüzün işlevselliği de dikkat çekici seviyededir. Piyasada en çok tercih edilen branda çeşidi olan PVC brandalar her türlü dış etkenlere karşı yüksek koruma gücüne sahiptir.

 

Kenar kısımları takviyeli olan PVC branda modellerimiz arasından istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Mevcut modellerimiz dışında taleplerinize özel modeller de tasarlıyoruz. İsteklerinizi personellerimize iletmeniz yeterli olacaktır. Müşteri memnuniyetine her şeyin üzerinde değer veren firmamız, istek ve talepleri en kısa sürede karşılamaktadır.

Firmamızın isminden de anlaşılacağı üzere branda işinde ustayız. İstanbul ve çevresinde edindiğimiz kariyeri tüm Türkiye’ye sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri hizmetlerimiz ile harmanlıyoruz. Daima en iyisi ve en yenisini sunmayı hedefleyen çalışanlarımız, üstün nitelikli çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarladığımız PVC brandalarımız oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Endüstriyel paketleme sanayinden çocuk aktivite alanlarına kadar farklı birçok ihtiyaç için kullanabileceğiniz PVC brandaların kalitesini çok beğeneceksiniz.

 

Yüksek korumalı PVC ile kaplanan ürünlerimiz su geçirmeyen bir yapıya sahip olmaktadır. Alev yürütmeyen ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da dayanıklı olan ürünleri çok uzun süre aynı görüntü ve işlevde kullanabileceksiniz.

Üretimimizin her aşamasında siz değerli müşterilerimizin fikirlerini alıyoruz. İsteklerinize ve taleplerinize göre işinize yarayacak en iyi modeli üretiyoruz. Kaliteyi en üst seviyeye çıkaran ekibimiz, branda konusunda üstün niteliklere sahiptir. Bu sayede istekleriniz ile birebir uyumlu tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

 

Tüm istekleri karşılayacak kapasiteye sahip olan firmamız bünyesinde istediğiniz kadar PVC brandaları üretebiliyoruz. İhtiyacınız olan sayı ve modeli bize ilettiğiniz anda çalışmalara başlıyoruz ve kısa sürede taleplerinizi karşılıyoruz. Dayanıklılığının yanında fiyat konusunda firmamıza güvenebilirsiniz. Sektörün en uygun ve en kaliteli PVC brandalarına ulaşmak için bizi arayın.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Karpuz Tente

Tenteci

Karpuz Tente

Karpuz Tente; otel, restaurant gibi yerlerde kapı üstü veya  cam üstü şeklinde görsel amaçlı kullanılan dikkat çekici tente türüdür. Açılıp kapanması yoktur. İsmiyle müsemmadır zaten, adı üstünde sabittir. Yarım ay veya üçgen şeklinde olabilir. İthal kumaştan yapılır. Tente kumaşının renk solmasına ve çürümeye karşı 5 yıl garantisi vardır.

SİPARİŞ SÜRECİ NASIL İŞLER?

Siz sipariş verdiğinizde alanında profesyonel ustalarımız mekanınıza gelip gerekli ölçüleri alır. Tentenin kumaş ve metal renklerini siz seçersiniz. Ürününüz hazırlandığında ustalarımız tekrar gelip tentenizin montajını yapar.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Mafsallı Tente

Tenteci

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente; market ve kasap tarzı dükkanların önünde ya da evlerin balkonlarında kullanılır. Motorlu ve manuel olarak yapılabilir. İthal kumaştan üretilir. Renk seçeneği çoktur.  Motor mekanizmasının 2 yıl garantısı vardır. Kumaşının ise çürümeye ve solmaya karşı  5 yıl garantisi vardır. Yağmurdan, rüzgardan, güneşten ve lodostan korunmak için kullanılır. Eğim ölçüsü en az 30 derece maksimum 90 derece olabilir.

SİPARİŞ SÜRECİ NASIL İŞLER?

Siz sipariş verdiğinizde alanında profesyonel ustalarımız mekanınıza gelip gerekli ölçüleri alır. Tentenin kumaş ve metal renklerini siz seçersiniz. Ürününüz hazırlandığında ustalarımız tekrar gelip tentenizin montajını yapar.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Armut Koltuk

Tenteci

Armut Koltuk

Armut koltuk, koltuk şeklinde olan son derece konforlu bir koltuk modelidir. Bu koltuk vücut yapısına uygun sünger ile imal edildiğinden kullanımı oldukça rahattır. Pek çok farklı alanlarda kullanıma uygundur. Özellikle de özgür bir dekorasyon oluşturmanızı sağlar. Bu nedenle de farklı mekanlarda tercih edilebilmektedir.

Armut şeklindeki koltuklar özellikle de rahatlık, özgürlük, stres atmak, muhabbet ortamı gibi amaçlar doğrultusunda kullanılan mekanlar için ideal bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli olarak armut koltuğu oradan oraya taşımak oldukça kolaydır. Kullanımı da basittir ve rahattır. Dolayısıyla özgürlük ve rahatlık bir arada diyebiliriz. Sahip olduğu kumaş kalitesi ile kolay kola kirlenmeyen ve kirlense bile kolayca temizlenebilen bir yapıdadırlar. Farklı renk seçeneklerine sahip olan armut koltuklar aynı zamanda ihtiyaç ve talebe göre farklı desenler ile de kullanıma sunulabilir yapıdadırlar.

Armut koltuklar pek çok farklı alanlarda kullanılabilir. Bu nedenle de hem işletmelerin hem de bireysel müşterilerimizin başlıca tercih ettiği koltuk modelleri arasında gelmektedir. Oldukça şık olan bu koltuklarda uzun süreli olarak oturmak hiç bir şekilde rahatsızlık vermeyecektir. Karakaya Tente olarak müşterilerimize kaliteli malzemeden imal edilmiş armut koltukları satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda müşterilerimize mekanlarının genişlikleri için uygun sayıda koltuklar almalarını öneriyoruz. Bu koltuklar sayesinde en küçük mekanı bile rahat ve kullanışlı bir hale getirmeniz mümkün.

 

Armut koltukları açık alanlarda da tercih edebilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında bahçenizi gölgelendirdiğinizde armut koltuklar ile bir muhabbet ortamı oluşturmak son derece keyifli olacaktır. Armut koltuklar diğer mevsimlerde de kapalı alanlarda kullanılabilir yapıdadırlar. Oturma hissiyatı sağlıklı ve rahattır. Uzun süreli olarak kullanıma uygun bu koltuklar kaliteli malzemesi ile de uzun yıllar boyunca kolay kolay kirlenmeyen ve zarar görmeyen yapısı ile kullanılabilmektedir.

Firmamıza ulaşarak ihtiyacınıza göre armut koltukları özel sipariş ile edinebilirsiniz. Tente sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Karakaya Tente, armut koltuklar konusunda da kaliteli malzemeye önem vermekte ve aynı zamanda müşterilerin uygun fiyat beklentilerini de karşılamaktadır. Bu anlamda makul fiyatlarda armut koltuklar için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Körüklü Tünel Tente

Tenteci

Körüklü Tünel Tente

Körüklü Tünel Tente, tente sistemleri arasında bir seçenektir. Bu sistemin yapısı tünel biçiminde olduğundan adını tünel tentedir. Tünel tentenin boyutları ve ölçüleri tamamen sistemin kurulacağı alana göre belirlenmektedir. Tünel tentelerin yapımında da metal malzeme kullanılmaktadır. Uygun nitelikteki malzeme, bu sistemin uzun yıllar boyunca işlev göstermesini sağlar. Bu anlamda malzeme kalitesi de diğer tente sistemlerinde olduğu gibi tünel tente sisteminde de önemlidir.

 

Tünel tente sistemleri daha çok işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de işletmelerin giriş kapılarında bu sistemleri metrelerce uzunlukta görebilirsiniz. Tünel tente tercih eden başlıca işletme modelleri; otel, kamu kuruluşları, lokanta, AVM ve çeşitli işletme alanlarıdır.

 

Tünel tente sisteminin kullanım amacı da tıpkı diğer tente sistemlerinde olduğu gibi güneşin yakıcı ışınlarından korunmak ve sistemin gölgelendirme sağlamasıdır. Kullanılacak olan doğru kumaş türü ile bu beklentiler karşılanır ancak tünel tente sisteminin amacının doğrudan gölgelendirme yapmak olmadığını da söyleyebiliriz. Nitekim görsel olarak oldukça etkileyici bir sistem olmasından dolayı işletmelerin daha çok hem gölgelendirme hem de dekoratif amaçlı olarak tercih ettiğini söyleyebiliriz.

 

Dekoratif amaçlı tercih edilen tünel tente aynı zamanda bu sistemi satın aldığınız firmaya göre çeşitli özelleştirme seçenekleri ile daha gösterişli bir hale getirilebilir. Karakaya Tente olarak işletmenize uygun özelleştirme seçeneklerini sunuyoruz. Farklı renklere sahip yada dijital baskı yapılabilecek bu tente sistemleri markanızı ilk bakışta başarılı bir şekilde yansıtacaktır.

 

İşletmeniz için en uygun tünel tente modeli için sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere uygun maliyetler ile tünel tente sistemi kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesi ve profesyonel işçilik ile uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz tünel tente sistemlerine sahip oluyorsunuz. Karakaya Tente olarak sizlere özelleştirme seçenekleri de sunuyoruz. Bu sayede işletmeniz için dekoratif ve şık bir tente sistemine sahip oluyorsunuz. Firmamız ile anlaştığınızda, sistemin kurulacağı alana belirlenen gün ve saatte gelecek olan ekiplerimiz ölçülendirme işlemlerini itinayla gerçekleştirir ve söz konusu alan için en uygun ebatlardaki tünel tente sisteminin kurulumunu gerçekleştirir.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Körüklü Tente

Tenteci

Körüklü Tente

Körüklü Tente; market ve kasap tarzı dükkanların önünde ya da evlerin balkonlarında kullanılır.Mekanizması ip ve makara sisemiyle çalışır. İthal kumaştan üretilir. Renk seçeneği çoktur.  Motor mekanizmasının 2 yıl garantısı vardır. Kumaşının ise çürümeye ve solmaya karşı  5 yıl garantisi vardır. Yağmurdan, rüzgardan, güneşten ve lodostan korunmak için kullanılır. Eğim ölçüsü en az 30 derece maksimum 90 derece olabilir.

SİPARİŞ SÜRECİ NASIL İŞLER?

Siz sipariş verdiğinizde alanında profesyonel ustalarımız mekanınıza gelip gerekli ölçüleri alır. Tentenin kumaş ve metal renklerini siz seçersiniz. Ürününüz hazırlandığında ustalarımız tekrar gelip tentenizin montajını yapar.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Kamelya

Tenteci

Kamelya

Kamelya ihtiyaç ve talebe göre; ahşap yada metal malzemeler ile geliştirilen gölgelendirme sistemidir. “Kameriye” olarak da bilinir ve Yaz aylarında açık alanların gölgelendirilmesi ve bununla birlikte üstü kapalı bir şekilde özel alanın oluşturulması için geliştirilen sistemlerdir. Bu sistem hem işletmeler hem de bireysel müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Kamelya gölgelendirme sistemi eğer ahşap olarak tercih edilecekse, malzeme farklı ağaç türlerinden elde edilmektedir. Ahşap olarak tercih edilen kamelya sistemleri farklı ağaç türlerinden elde edilen malzeme ile geliştirildiğinden emprenye işlemi uygulanarak sistemin kurulumu gerçekleştirilir. Emprenye işlemi olarak ifade ettiğimiz bu işlem sayesinde kamelya malzemeleri üzerinde; kurtçuk, böcek gibi bir ağaç yapısında bulabileceğimiz canlıları göremezsiniz çünkü emprenye işlemi sayesinde bu tür canlılardan uzun yıllar boyunca korunmaktadır. Bu aynı zamanda sistemin kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Kamelya sistemi yukarıdan bakıldığında kareyi, dikdörtgeni, altıgeni yada sekizgen şeklinde görülebilir. Burada müşteri ihtiyacı önemli olmaktadır. Söz konusu alanında genişliği doğrultusunda eşit kenar uzunluklarına sahip kameriye kurulumu yapılmaktadır. Böylece ihtiyaç duyulan gölgelendirme sağlanır.

Kamelya sistemleri pek çok farklı açık alanlarda kurulabilen sistemler olma özelliğindedir. Karakaya Tente olarak sizlere yılların tecrübesiyle ihtiyaç duyduğunuz kamelya sistemini kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile kurmaktayız. Her türlü işletmenin dahil olduğu açık alanlarda, ev yada farklı yaşam alanları için, özel bahçe alanları için ve daha pek çok alan için bu sistemler kurulabilir niteliktedir.

Bu sistemler çoğunlukla hiç bakıma ihtiyaç duymazlar. Genellikle uzun yıllar boyunca dayanıklıdırlar. Elbette burada hangi malzemeyi tercih ettiğinizde önemlidir. Önemli olan bir diğer kıstas da tercih ettiğiniz firmadır. Karakaya Tente olarak malzeme kalitesine ve profesyonel işçiliğe önem veriyoruz. Sizlere uygun maliyetli, makul fiyatlar ile oldukça şık kameriya sistemleri kurulumu yapmaya hazırız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir, fiyatlarımız hakkında genel bir bilgi alabilir, size özel bir kameriya sistemi için özel talepte bulunabilirsiniz. Ekibimiz sizlere belirteceğiniz kriterlerde sistemi kurmaya hazırdır.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın

Cami Kapısı Brandası

Tenteci

Cami Kapısı Brandası

Camiler İçin Kaliteli Branda Çeşitleri

Camiler, Müslümanların kutsal ibadet yerleri. İbadetin yeri, zamanı, mevsimi olmaz. Dolayısıyla toplu ibadet alanı olan camileri; kavurucu sıcaklığın egemen olduğu yaz günlerinde ya da kışın en zorlu şartlarında koruma altına almak gerekmektedir. Tam da bu noktada; farklı boyutlarda üretilen ve zengin renk tablosu içinden istenileni seçme şansı sunan cami kapısı brandası devreye girmektedir.

Yağmurlu ve karlı soğuk günler düşünüldüğünde; su geçirmez özelliğe sahip olarak üretilen cami brandası hem içeride ibadet yapan insanları hem de cami içindeki halı ve minder gibi ıslandığında nem yapabilecek eşyaları her türlü olasılığa karşı korumaktadır. Polyester kumaştan üretilen branda, açık alanları kapalı hale getirmekte ve olumsuz hava koşullarına karşı korumaktadır. PVC brandadan veya vaketa deriden üretilen brandalar cami kapılarının boyutuna göre değişiklik göstermekte, aynı zamanda isteğe göre üzerine farklı motif ve desenler işlenerek cami ve ibadet ruhu ile daha uyumlu bir hale getirilebilmektedir.

PVC brandadan açık ya da kapalı cami kapısı şeklindeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı bir kumaştan üretilen bu brandalar uzun yıllarca ibadethaneleri koruyucu bir işlev yüklenmektedir, dolayısıyla da cami bütçenize her defasında ek masraf çıkarmaz. Güvenilir bir tente ve branda firması ile iletişim numaraları üzerinden temasa geçtiğiniz takdirde, öncelikle branda yapılacak olan cami kapısının ölçüsü alınır, sizin istekleriniz doğrultusunda branda üzerine işlenecek olan motifler resmedilir, ödeme planı çıkartılır ve anlaşıldığı takdirde üretime geçilerek branda teslimatı montajı ile birlikte yapılır.

Brandalar arasına keçe konularak dikilen modeller sayesinde cami kapılarında kullanılan branda daha dayanıklı ve zorlu kış şartlarına karşı daha sağlam bir hale getirilmektedir. Havuzlardan, arabalara, çay bahçelerine kadar birçok açık alanda güvenle kullanılan brandalar ibadet yapısına uygun özenle işlenmiş motifleri ile şimdilerde cami kapılarında kullanılmaya daha uygun hale getirilmişlerdir. Cami kapısı için kullanılacak olan bir brandanın mutlaka yağmurlu günlere karşı su geçirmez, dayanıklı bir kumaştan yapılmış olması; uzun yıllar kullanılabilmesi, cami iç dekorasyonu ile uyumlu olan bir motifi üzerinde taşıması ve daha önceden iç kapının ölçüsü alınarak mekâna bire bir uygun boyutta dikilmiş olması gerekmektedir.

Kahverengi, yeşil ve krem tonlarındaki brandalar ile cami kapıları şüphesiz uygun olmayan hava şartlarına karşı daha korunaklı bir hal almaktadır. Açık kapı veya kapalı kapı görüntüsü şeklinde deriden yapılmış olan cami kapılarının montajı bizzat üretici firma tarafından yapılmaktadır. İrtibata geçin, en güncel fiyatları takip ederek cami kapısı brandası çeşitlerinden yararlanın.

Teklif almak için hemen arayın: +90 212 522 77 46

Bize Ulaşın
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?