Tenteci

Kategori: BLOG | 0

Karakaya İstanbul tenteci ile güneşin yakıcı ışınlarından korunan alanlar oluşturabilirsiniz. Tente sistemleri aynı zamanda yılın dört mevsimi için de koruma sağlamaktadır. Sahip olduğu kaliteli iskeleti ile uzun yıllar kullanımlarda paslanmaz, kullanılan akrilik kumaş sayesinde de sıvı içermeyen, güneş içermeyen yapıdadır.

Karakaya Tenteci uzun yıllardır hizmet veren, kalitesi ile de adından söz ettiren tente firmasıdır. Bu anlamda müşterilerine kaliteli malzemeden tente sistemlerini sunarak, en az 5 yıl boyunca sorunsuz bir kullanım garanti eder.

Farklı müşteri profilleri için uygun tente sistemlerini sağlıyoruz. Bunu da sahip olduğumuz farklı tente modelleri ile gerçekleştirebiliyoruz. Sahip olduğumuz tente modelleri aynı zamanda ihtiyaç ve talep doğrultusunda özelleştirilebilir tente sistemleri olma özelliğindedir. Bu da hem dekoratif olarak hem de

işlevsel olarak tente sisteminin yapılandırılması anlamına gelmektedir. Başlıca tente sistemlerimizi; mafsallı tente, yarasa tente, konstrüksiyonlu tente, körüklü tente, kış bahçesi ve özel kapama sistemleri, şemsiye sistemleri, pencere dışı tente, raylı tente, klasik tente, tam kasetli tente, yarım kasetli tente, otomatik tente, motorlu tente, pergole olarak sıralandırabiliriz. İhtiyacınız için en uygun tente sistemi için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Firmamız sahip olduğu yılların tecrübesiyle hem bireysel müşteriler hem de işletmeler için en iyi tente çözümleri sunmaktadır.

İstanbul tenteci olarak hizmet veren firmamız, sizlere özel tente çözümleri sunmaya hazırdır. Hem bireysel müşterilerimizin hem de işletmelerin taleplerini göz önünde bulundurarak, kaliteli malzemeden imal edilmiş tente sistemlerinin kurulumunu belirlenen gün ve saatte gerçekleştirmekteyiz. Tente sistemleri ile ilgili olarak çok daha fazla bilgi almak için ve size özel tente sistemi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ted Ankara Kolejliler Derneği Tarabya Genel Görünüm
Ted Ankara Kolejliler Derneği Tarabya Çift Açılır Tente
Ted Ankara Kolejliler Derneği Tarabya Çift Açılır Tente

Ted Ankara Kolejliler Derneği Çift Açılır Tente

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.